Відпочинок від гель лаку

Стильне покриття нігтів гель лаком увійшло у звичку і використовується жінками настільки регулярно, що вони навіть і не замислюються над тим, що нігтям час від часу потрібен відпочинок. Про це ми зараз і поговоримо.

otdyh ot gel' laka, otdyh ot manikjura, pereryv v manikjure, manikjur i otdyh

Переваги покриття

Звичайно ж, гель лак це простий та високоефективний спосіб подарувати рукам красу та здоров'я. Він довго тримається, не втрачаючи при цьому своєї привабливості. Численні техніки виконання та дизайнерські рішення дозволяють завжди залишатися модною та стильною. Але, чи не шкідливо завжди тримати нігті під гелевим покриттям? Може, варто хоч час від часу дозволяти їм відпочивати?

Чи потрібний відпочинок нігтям?

otdyh ot gel' laka, otdyh ot manikjura, pereryv v manikjure, manikjur i otdyh

Для того, щоб чесно відповісти самій собі на це запитання, подивіться на свої нігті в момент, коли з них зняли гелеве покриття і ще не нанесли на нігті новий лак. Погодьтеся, виглядають ваші нігтьові пластини не дуже. Але, саме по собі це питання дуже неоднозначне і з цього приводу є дві думки, що розходяться. Одні жінки кажуть, що відпочинок є обов'язковим, тому що гель лак не дозволяє нігтям «дихати». Також вони вважають, що відпочинок сприяє відновленню нігтів і відпочивати нігтикам слід приблизно місяць.

otdyh ot gel' laka, otdyh ot manikjura, pereryv v manikjure, manikjur i otdyh

Але, якщо враховувати, що нігтьова пластина є ороговілим захисним шаром тканини, то «дихати» вона точно не може. Також не може заподіяти нігтям шкоди правильна техніка, як нанесення, так і зняття лакового покриття. Та й місячна перерва не може сприяти повному відновленню нігтів, тому що повне відростання її відбувається не менш як за пів року.

Тож треба знімати чи ні?

Насправді ріст нігтів відбувається у зоні, яка не має до гель лаку жодного відношення – точка росту знаходиться під кутикулою і, відповідно, лаком не покривається. Так що для того, щоб нігті росли краще зміцнювати й доглядати слід саме цю зону. Для цього її регулярно обробляють вітамінними оліями та поживними вітамінними комплексами. otdyh ot gel' laka, otdyh ot manikjura, pereryv v manikjure, manikjur i otdyh

Що стосується відпочинку від гель лаку, то він буде необхідний тільки після пошкодження нігтьової пластини при неправильному знятті покриття гелем. Тоді зовнішній вигляд нігтів дійсно буде виглядати жахливо. Вони будуть слабкими, ламкими й тьмяними. Насамперед до такого результату призводить використання сталевих інструментів та здряпування лаку з нігтів.

Отже, дозволяти чи ні, нігтям відпочивати – питання неоднозначне. Адже сам собою гель лак якраз і виконує захисну функцію. А як ви ставитеся до питання чи варто знімати гель лак на якийсь час? Поділіться з нами у коментарях.