Відновлюємо нігті
Не секрет, що постійне нанесення на нігті гель лаку чи акрилу негативно впливає на нігтьові пластини. Як доглядати нігті, щоб звести до мінімуму ризики їх пошкодження ми зараз і поговоримо.
Нігті, так само як і шкіра і волосся потребують постійного догляду. На жаль, багато хто забуває про це. У такому разі результат не змушує себе довго чекати й вже незабаром доведеться лікувати ламкі нігті, що шаруються. Усього цього можна не допустити, здійснюючи простий, але регулярний догляд за нігтьовими пластинами. Отже, почнемо.
Переконайтеся в правильному знятті покриття гелю
Можливо, Вам здасться, що ця порада не зовсім належить до теми статті – це не зовсім правильно. Зверніть увагу на цю процедуру, адже саме від неї багато в чому залежатиме стан здоров'я нігтів.
Якщо зняття покриття виконує кваліфікований майстер солідного манікюрного салону – переживати нема про що. Фахівець знає свою роботу та зведе до мінімуму ризик для нігтів. Особливої акуратності слід дотримуватись, якщо Ви знімаєте нарощені нігті в домашніх умовах.
Найчастіше через недосвідченість разом з лаком видаляються і верхні шари безпосередньо нігтьової пластини. Звісно, про здоров'я у такому разі говорити не доводиться. Результатами такого «блюзнірства» можуть стати всілякі пошкодження нігтьового ложа, нерівності нігтьової пластини, порушення структури росту та інші неприємності. Неправильне видалення покриття має більш негативну дію на нігті, ніж сам гель лак.
Більше рідини
Застосування гелю або акрилу протягом тривалого часу зневоднює нігті, перетворюючи їх на сухі та ламкі нежиттєздатні пластини. Найкращим помічником для виходу з такої неприємної ситуації стануть олії для кутикули. Це найкращий засіб для того, щоб максимально зволожити нігтьові пластини. Головне рівномірно наносити олію і на кутикулу - місце, звідки й починаються здорові нігті.
Робіть перерви
Для того, щоб нігті залишалися здоровими іноді потрібно дозволяти їм відпочити та зробити перерву в нанесенні гель лаку. У цей час було б добре додатково доглядати за руками та нігтями. Можна використовувати готові засоби, що продаються в магазинах, або засоби, які рекомендує народна медицина, наприклад, біовоск. Далі рецепти деяких із них.
- Ванночка з молока - будучи джерелом кальцію, незбиране молоко заповнює його нестачу в нігтях. Для ванни його трохи нагрівають (до зручної для тіла температури). Пальці тримають у ванній біля пів години. Бажано повторювати процедуру 7 днів поспіль. Результат не змусить себе довго чекати
- Маска з парафіном – відмінно стимулює ріст нігтів, зволожує нігтьові пластини та робить їх гладкими. Косметичний парафін слід розтопити на водяній бані, до нього додають кілька крапель олії, краще брати оливкової. Ця суміш наноситься на пальці й на 2-3 години надягають рукавички.
- Маска з жожобою – трохи підігріту олію наносять на нігті та кутикулу. Ідеально наносити засіб на ніч і змивати лише рано-вранці.
- Коктейль із вітамінів – приготуйте для нігтів спеціальну «вітамінну бомбу». В аптеках продаються вітаміни у капсулах. Змішайте в рівних частинах вітаміну А та Е і покрийте коктейлем нігті. Повторюйте процедуру щодня протягом 1-2 тижнів, сам курс оптимально проводити раз на кілька місяців.
- Ванночка з желатину - для живлення та блиску. Вибирають продукт без барвників та розводять 1 ложку желатину з добре підігрітою, але не гарячою водою. Після остигання тримайте нігті у ванні 15-20 хвилин.
- Йод – покривайте нігті проти ночі звичайним медичним йодом. Робити це зручно за допомогою ватяної палички. Таку терапію варто виконувати раз на тиждень. Або ж у проміжках між нанесенням покриття.
- Маска з вівсяних пластівців з ромашкою - змішайте в рівних пропорціях вівсяні пластівці та засушені квіти ромашки, залийте окропом і залиште остигати. Після остигання подрібніть суміш блендером і опустіть у цю кашку нігті. така процедура неодмінно поверне їх до життя.
- Сир і олія – така маска зміцнить нігті, наситивши їх кальцієм. Змішайте інгредієнти в однакових пропорціях до утворення сметаноподібної маси та нанесіть на пів години на нігті. Процедуру бажано повторювати двічі на тиждень.
Як би не хотілося нам постійно тішити себе красивим декоративним манікюром, не можна забувати про те, що і нігті вимагають відпочинку. Якщо постійно виснажувати нігтьову пластину, незабаром і наносити лак буде нема на що.
Так що, любі пані, періодично надавайте відпочинок своїм нігтям і по можливості балуйте їх додатковим доглядом. Так, вже незабаром зможете похвалитися манікюром на довгих і міцних, а найголовніше – здорових нігтях.