Відновлення нігтьових пластин

Кожна без винятку жінка у своєму житті зіштовхувалася з тим, що нігті, які постійно оброблялися гель лаком, почали виглядати просто жахливо. Як швидко розв'язати проблему та відновити пошкоджені нігтьові пластини ми зараз і поговоримо.

Восstanovlenie nogtej, lechenie nogtej, ukreplenie nogtej, отдих dlja nogtej

Що призводить до виснаження нігтів

Як у разі розв'язання будь-якого питання, для того, щоб розв'язати проблему з нігтями, необхідно розібратися з причиною її виникнення. А вона, причина, проста до банальності – нігті просто «перемучені» постійним регулярним покриттям гель лаком, що містить певні хімічні речовини.

Косметична індустрія, звичайно ж, говорить про те, що є безпечні лаки для нігтів. Але тут безпека – поняття умовне. Ці лаки не є повністю нешкідливими, вони просто безпечніші, ніж звичайні склади. Тобто регулярно покриваючи лаком нігтьову пластину, ми просто виснажуємо нігті. Це згодом у будь-якому випадку, рано чи пізно призведе до того, що нігті прийдуть у плачевний стан. Восstanovlenie nogtej, lechenie nogtej, ukreplenie nogtej, отдих dlja nogtej

Щоб уникнути цього, нігтям необхідно давати періодичні перепочинки, доглядаючи їх або за допомогою косметичних засобів, або за допомогою рецептів народної медицини.

Як запобігти виснаженню нігтів

Як би вам не хотілося постійно радувати себе гарним манікюром, доведеться змиритися з реальністю і все ж таки час від часу давати нігтям перепочити. У період відпочинку доглядайте за руками - відмінно допомагають соляні ванни, ванни з содою, йодом або ароматичними оліями. Восstanovlenie nogtej, lechenie nogtej, ukreplenie nogtej, отдих dlja nogtej

Після ванни завжди ретельно сушіть нігті й втирайте в них віск. Потім необхідне полірування. Тільки на виснажених нігтях не варто використовувати баф. Краще підійде замшеве полірування - для цього використовується м'яка ганчірочка із замші.

Щодня, як мінімум раз на день, на ніч (звичайно ж, краще виконувати процедуру двічі на день) наносьте на нігті та бічні валики спеціально призначену для цього олію для кутикули. Це дозволить зміцнити нігті та підвищити їх еластичність. Відповідно, після таких процедур нігтьові пластини менше ламатимуться і шаруватимуться. Восstanovlenie nogtej, lechenie nogtej, ukreplenie nogtej, отдих dlja nogtej

До речі, коли ви наносите олію - не заощаджуйте час на процедуру. Втирайте склад повільно, ніжно масажуючи кожен палець секунд 10. Це нормалізує кровообіг і сприяє кращому росту здорових нігтів.

Поки нігті знаходяться на лікуванні не варто дозволяти їм відростати. Набагато краще обрізати нігтьові пластини та надавати їм овальну форму.

Крім безпосереднього догляду за нігтями не забувайте і про догляд за шкірою рук, використовуйте зволожуючий крем і виконуйте всі роботи в захисних рукавичках. Сподіваємося, вам допоможуть наші поради, а може, у вас є свої секрети та ви не проти поділиться з нами в коментарях?