Відновлення брів

Якийсь час тому видалення брів стабільно увійшло в моду. Але, далеко не всім відразу сподобався результат. У такому разі може знадобитися процедура їх відновлення при цьому робити її часом потрібно терміново.

Восстановлення brovej, udalenie brovej, procedura vosstanovlenija, rost brovej, brovi zanovo

Чи це можливо, і як відновити брови в найкоротші терміни ми зараз і поговоримо. В принципі, процедура ця складна і вимагатиме безліч зусиль. Для того, щоб брови відновлювалися якнайшвидше, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій:

 • Якщо на вас чекає корекція – не варто вищипувати ті волоски, які залишилися і ті, що починають відростати. Волоски потрібно або збривати, або легенько підстригати ножицями;
 • Відрегулюйте свій раціон, харчування має бути насичене вітамінами та мікроелементами; Восстановлення brovej, udalenie brovej, procedura vosstanovlenija, rost brovej, brovi zanovo
 • Обов'язково потрібний повноцінний відпочинок;
 • Обов'язково змивайте макіяж щовечора. Використовуйте для цього спеціальне косметичне молочко, яке відповідає Вашому типу шкіри.

Дотримання цього комплексу рекомендацій з часом подарує Вам міцні та густі брови. Але це не єдиний варіант їх відновлення.

Масаж брів

Окремо варто зупинитись на масажі брів. Його роблять щодня по 7 хвилин на день. Підготуйте суміш для масажу. Для цього змішайте в пропорції 3:1 камфорну та касторову олію. Суміш втирайте у брови легкими масажними рухами за допомогою маленької щіточки. Восстановлення brovej, udalenie brovej, procedura vosstanovlenija, rost brovej, brovi zanovo

Також для масажу можна використовувати суміші на основі протеїну, збагачені вітамінно-мінеральним комплексом. Такий варіант підходить, якщо на бровах ще збереглися залишки рослинності. Процедура виконується у 2 етапи:

 1. На місця, куди планується наносити протеїновий склад, накладають валик із силікону.
 2. Кожна волосинка окремо обробляється засобом.

Після такої процедури волоски стають міцними й блискучими, а ефект схожий на ламінування. Брови, що стали міцними після процедури, легко піддаються укладці.

Художнє чи перманентне відновлення

Восстановлення brovej, udalenie brovej, procedura vosstanovlenija, rost brovej, brovi zanovo

Виконується із застосуванням спеціальної фарби. Вона може наноситися на брови та тримається там 5 тижнів. Такий спосіб підійде у випадках якщо:

 • брови вищипані надмірно сильно;
 • волоски розташовані нерівномірно;
 • на бровах помітні залисини;
 • волоски на бровах ростуть під різними кутами;
 • брови недостатньо густі.

Восстановлення brovej, udalenie brovej, procedura vosstanovlenija, rost brovej, brovi zanovo

У кожному з цих випадків на попередньо очищені брови накладають фарбу, ретельно промальовуючи кожну волосину. Це допоможе надати бровам природності. Намагайтеся не допускати контакту свіжо забарвлених брів з водою протягом щонайменше доби.

Сподіваємося, наші рекомендації стануть Вам у пригоді. І, звичайно ж, чекаємо у коментарях на Ваші рекомендації та фотографії відновлених брів.