Відмінності медичного педикюру від звичайного

Що таке педикюр знає кожна жінка, яка поважає себе. Але, чи кожна з Вас, милі пані, може похвалитися тим, що знає чим відрізняється від простого, медичний педикюр.

pedikjur, medicinski pedikjur, pedikjur obychny, polog i pedikjur, pedikjur in podologa Звичайний педикюр – це стандартна процедура, дівчатка привчаються до неї ще в ранньому дитинстві. Обробка стоп, ванни для ніг, пілінг, пилка для шліфування п'ят, обробка нігтів і, звичайно ж, покриття нігтів стильним гель-лаком з класичними, або, навпаки, стильними дизайнерськими малюнками. Педикюр можна виконувати у різний спосіб і багатьом вони відомі. Що стосується медичного, то тут все не так просто.

Медичний педикюр – така процедура виконується у випадках появи на ногах, зокрема на стопах серйозніших проблем. Це можуть бути почервоніння та припухлості, грибкові захворювання, мозолі та натоптиші, втім, будь-які неприємності які безпосередньо пов'язані з нігтьовими пластинами на ногах, шкірою та самою стопою.

pedikjur, medicinski pedikjur, pedikjur obychny, polog i pedikjur, pedikjur in podologa Виконувати медичний педикюр повинен фахівець зі спеціальною медичною освітою – подолог. Насамперед професійний лікар обов'язково займеться діагностуванням проблеми. Рішень у медичному педикюрі може бути безліч, все залежить безпосередньо від самої проблеми:

  • виправлення кривизни нігтів – при цьому застосовуються спеціальні скоби для корекції;
  • носіння ортопедичного взуття або спеціальних устілок;
  • розвантажувальні стопи ортози;
  • тейпування.

pedikjur, medicinski pedikjur, pedikjur obychny, polog i pedikjur, pedikjur in podologa Складно відразу перерахувати всі проблеми та захворювання з якими зможе допомогти Вам впоратися подолог – бородавки, мозолі та натоптиші, врослий ніготь або грибкові інфекції. Причому висококваліфікований лікар зможе розв'язати проблему навіть у тому випадку, якщо ноги перебувають у жалюгідному стані, а сама нігтьова пластина практично зруйнована. pedikjur, medicinski pedikjur, pedikjur obychny, polog i pedikjur, pedikjur in podologa

Для того, щоб надавати допомогу та виконувати процедуру медичного манікюру подолог, крім інструментів, що використовуються у звичайних салонах манікюру або педикюру, застосовує величезну кількість спеціальних інструментів. Спеціальні фрези, тампонотримачі з металу, особливі кусачки для боротьби з нігтями, що вросли. І багато-багато іншого. pedikjur, medicinski pedikjur, pedikjur obychny, polog i pedikjur, pedikjur in podologa

Ну, із різницею між медичним та звичайним педикюром ми розібралися. Єдине, на що ще потрібно звернути увагу - це те, що медичний педикюр коштує трохи дорожче, ніж звичайний. Це пов'язано зі складністю методу, який спрямований не просто на наведення краси, а на вирішення конкретної, а в деяких випадках і складної проблеми Ваших ніг.

У жодному разі не можна економити на своєму здоров'ї і якщо Ви помітили проблему з ногами, стопами чи нігтями на ногах – не тягніть час і вирушайте до подолога на медичний педикюр. Якщо з ніжками все нормально, ми раді за Вас!