Відмінності чоловічого та жіночого шугарінгу

Чоловіки, які дбають про себе, досить часто звертаються до салону для проведення шугарингу. Але виявляється, чоловіча та жіноча депіляція має певні відмінності. Про них ми зараз і поговоримо.

shugaring, muzhskoy shugaring, otlichija muzhkogo i zhenskogo shugaringa, shugaring muzhchinam

У принципі протокол виконання процедури аналогічний і для чоловіків, і для жінок. Починається все з підготовки шкіри, її очищення. Далі шкіра присипається тальком, після цього – шугаринг і на завершення – зволоження шкіри та рекомендації щодо подальшого догляду за нею в домашніх умовах.

То які ж відмінності?

Але, варто сказати, що відмінності між процедурами таки є і пов'язані вони безпосередньо з відмінностями у структурі шкіри та волосся у представників обох статей:

  • волосся у чоловіків щільніше, воно глибше залягає в тканині;
  • шкіра чоловіків грубіша внаслідок товстішого рогового шару; багато в чому сприяє факт того, що чоловіки рідше зволожують шкіру і роблять пілінг;
  • робота сальних та потових залоз у чоловіків більш активна;
  • волосся у чоловіків відростає швидше, тому шугаринг знадобиться їм частіше, ніж жінкам.

shugaring, muzhskoy shugaring, otlichija muzhkogo i zhenskogo shugaringa, shugaring muzhchinam

Рівень тестостерону у чоловіків високий. Через це волосся у них росте практично по всьому тілу. Тому найчастіше представники сильної статі роблять шугаринг на спині, грудях, ногах та руках. У спекотливу пору року до списку додається зона пахв. Зрідка, але все ж таки не виключена і зона бікіні.

Головні моменти чоловічого шугарингу

Виконуючи шугарінг чоловікові, майстер повинен звертати увагу на певні моменти. Насамперед йдеться про те, що чоловіче волосся дозволяє роботу з ним у будь-якій техніці. shugaring, muzhskoy shugaring, otlichija muzhkogo i zhenskogo shugaringa, shugaring muzhchinam

Це може бути:

  • мануальна;
  • бандажна;
  • виконання за допомогою шпателя.

Вибір техніки виконання залежить від зони обробки. Бандажна використовується на великих ділянках тіла або у разі, якщо шкіра чоловіка чутлива. Сама оптимальна густина бандажа від 90 до 100 одиниць.

Також необхідно враховувати і напрямок росту волосся – у чоловіків він спрямований до центру. Так само (до центру) наноситься і паста для шугарингу. shugaring, muzhskoy shugaring, otlichija muzhkogo i zhenskogo shugaringa, shugaring muzhchinam

Після того, як бандаж прикладений, його необхідно протягнути у напрямку росту волосся. Це дозволить розгорнути їх у протилежному напрямку. Після закінчення процедури не забудьте про методику «Анти стрес», для того, щоб зменшити больові відчуття, прикладаєте долоню до місця, з якого щойно був зірваний бандаж.

Тож якщо під час проведення депіляції будуть дотримані всі вимоги – результат порадує і походи в салон стануть регулярними. А Ви вже були на шугарингу? Поділіться своїми враженнями у коментарях.