Віддруковування туші

Для того, щоб надати віям обсяг, використовується  величезна кількість різноманітних способів. Деякі з таких трендів пропадають та з'являються з періодичною регулярністю. До таких видів макіяжу відноситься і техніка друку туші. Трюк досить простий, проте дуже дієвий і ефектний.

За допомогою цього методу вії стають виразними та об'ємними. Найголовнішим секретом цієї техніки єправильне нанесення туші на вії. У жодному разі на них не повинно бути грудочок.

Етапи виконання техніки «віддруковування туші»

Для того, щоб виконати техніку «віддруковування» туші, вам не знадобиться робити занадто багато важких для виконання маніпуляцій. Тут все дуже просто:

  • Нанесіть на вії по всій довжині туш для вій.
  • Додайте додатковий, другий шар туші для вій.
  • Щіточку знову опустіть у тюбик з тушшю і «продрукуйте» туш при коренях верхніх вій.
  • Не фарбуйте вії по всій довжині, зайві рухи догори будуть недоречні.
  • Повторіть рухи ще 2-3 рази.
  • Після віддруковування туші по верхніх віях приступайте до віддруковування на нижніх - ви ж не фарбуєте помадою лише одну верхню губу.

Виконавши ці дії, ви відразу переконаєтеся в тому, що ваші вії набули об'єму і подарували погляду виразну відкритість. Але, вибираючи туш для вій, призначену надалі для виконання техніки «віддруковування», не забувайте звертати особливу увагу на склад засобу.

Враховуючи факт того, що туш наноситься в безпосередній близькості від слизової оболонки очей, слід звертати увагу на гіпоалергенні склади.

Отже, якщо вам подобається експериментувати й креативні техніки макіяжу це саме те, що вам потрібно, пробуйте техніку друку та обов'язково надсилайте нам фотографії в коментарях.