Відбілювання волосся на тілі

На сьогодні існує величезна кількість способів позбавлення від волосся на тілі. Це й не дивно, тому що голити тіло жінки почали ще тисячоліття тому. Виявляється, замість того щоб видаляти волосинки, в деяких випадках цілком достатньо просто відбілити їх.

відбельування volos на tele, osvětlení voloskov, osvětlení vmesto depiljacii

І депіляція, і епіляція (до речі, а Вам відомо, яка між ними різниця?) вже давно стали звичною справою не лише для жінок, а й більшості чоловіків. Але, якщо волосків замало, можна обійтися і без цих процедур. Достатньо буде лише відбілити волоски.

Коли підходить відбілювання

Відбілювання волосків доцільно застосовувати на невеликих ділянках тіла це може бути зона над верхньою губою або область бакенбардів. Деякі успішно користуються цією технікою для освітлення волосків на руках та на бровах. Щоправда, в останньому випадку потрібно дотримуватись максимальної акуратності. відбельування volos на tele, osvětlení voloskov, osvětlení vmesto depiljacii

Як користуватися

Перш ніж наносити на волоски відбілюючий засіб, обов'язково проведіть попередній тест на можливі алергічні реакції. Не виконуйте процедуру після того, як прийняли гарячу ванну - після гарячої води пори відкриваються і шкіра стає надмірно чутливою.

Склад для відбілювання потрібно наносити на чисту шкіру, що вже остигнула після ванни та, протримавши 10 хвилин – ретельно видалити – змити теплою водою. Шкіру після виконання процедури потрібно обробити зволожуючим кремом. відбельування volos на tele, osvětlení voloskov, osvětlení vmesto depiljacii

Як приготувати суміш

Для того, щоб знебарвити волосся на тілі можна приготувати нескладний і недорогий рецепт в домашніх умовах або купити вже готовий засіб. Для домашньої суміші підготуйте:

  • перекис водню – 50 мл;
  • нашатирний спирт - ½ ч. л;
  • крем для гоління.

Розчин ретельно перемішайте та нанесіть на ділянки з волосками. відбельування volos на tele, osvětlení voloskov, osvětlení vmesto depiljacii

Тривалість ефекту

Тут, як кажуть, все насамперед залежить від індивідуальних особливостей організму. Якщо волоски ростуть повільно – результат може бути помітним протягом двох тижнів. Якщо ж волосся росте швидко, то й ефект, відповідно, буде не так тривалий.

Пробуйте втілити в життя наші рекомендації, а фото результату з нетерпінням чекаємо в коментарях.