Видаляємо кутикулу європемзою

Видалення кутикули – неодмінний етап манікюру. Якщо Ви віддаєте перевагу необрізному варіанту – фахівець косметичного салону неодмінно порадить Вам обробку за допомогою євро-пемзи. Про те, що це за інструмент і як його правильно використовувати, ми зараз і поговоримо.

manikjur, evropemza dlja manikjura, manikjur evropemzoj, vidy evropemzy, evropemza ispol'zovanie Різновиди європемзи

Сучасні майстри манікюру називають євро-пемзою керамічні бруски - пилки. У більшості випадків для їх виготовлення використовуються суміш алюмінію та порцеляни спресована особливим способом. Пилка має особливий загострений кінчик. Це значно полегшує виконання манікюру за допомогою євро-пемзи.

М'яка та досить гладка поверхня євро-пемзи не допускає пошкодження кутикули та полегшує виконання манікюру. Так само як і пилочки для нігтів, євро-пемза випускається в кількох різновидах, для зручності користувачів вони пофарбовані в різні кольори:

  • жовта євро-пемза – найжорсткіша;
  • рожева – середньої жорсткості;
  • сіра - найм'якша.

manikjur, evropemza dlja manikjura, manikjur evropemzoj, vidy evropemzy, evropemza ispol'zovanie Для того, щоб почати успішно користуватися євро-пемзою, не потрібно спеціальної освіти. Користуватися нею дуже просто і легко, із завданням упорається навіть новачок. Для початківців використання євро-пемзи стане гарною підмогою для того, щоб манікюр став приємним заняттям, котре не забирає багато часу.

Позбавляємося дефектів

Зручна форма та дрібнозерниста поверхня дозволяють успішно використовувати євро-пемзу для боротьби з такими дефектами як:

  • тріщини;
  • задирки;
  • наслідки неякісного обрізного манікюру або відсутність догляду за шкірою рук.

Євро-пемза відмінно справляється з вирівнюванням і згладжуванням нерівностей шкіри, навколо нігтя. manikjur, evropemza dlja manikjura, manikjur evropemzoj, vidy evropemzy, evropemza ispol'zovanie

Манікюр за допомогою євро-пемзи

Для того, щоб зробити хороший манікюр у домашніх умовах необхідно підготувати необхідні інструменти, вам знадобиться :

  • олія для пом'якшення шкіри рук та нігтів;
  • євро-пемза;
  • засіб, що уповільнює ріст кутикули.

Спочатку легкими рухами євро-пемзи стирають кутикулу. Не застосовуйте тиску – рухи мають бути легкими та акуратними. Гостра сторона пемзи має бути спрямована строго перпендикулярно до нігтя. У місцях, де є задирки, спрямовуйте рухи пемзи тільки в напрямку від центру до краю нігтя. Для обробки бічних валиків тримайте пемзу паралельно до рук та виконуйте обробку швидкими короткими рухами. manikjur, evropemza dlja manikjura, manikjur evropemzoj, vidy evropemzy, evropemza ispol'zovanie

Бажано при роботі з євро-пемзою уникати контакту з нігтьовою пластиною, щоб не пошкодити її. Ретельно позбавляйтеся ороговілих частинок шкіри, які в основному локалізуються в куточках нігтів.

Додаткове використання

Універсальна у своєму роді євро-пемза підходить і для того, щоб підпилювати з її допомогою вільні краї нігтів. Вона допоможе надати форму та довести нігті до досконалого стану. manikjur, evropemza dlja manikjura, manikjur evropemzoj, vidy evropemzy, evropemza ispol'zovanie

Після євро-пемзи знадобиться манікюрний баф. З його допомогою нігті поліруються та шліфуються до ідеального стану. Результат - блискучі без недоліків і шорсткості нігті. На завершення наносяться засоби, що уповільнюють ріст кутикули. Можна використовувати різні олії або креми.

Отже, манікюр за допомогою євро-пемзи є надзвичайно простим. Спробуйте виконати процедуру самостійно та обов'язково поділіться отриманими результатами у коментарях.