Видалення волосся у вухах – народні методи
Рослинність у вухах спостерігається, переважно у представників сильної половини людства. Але, на жаль, і жінки не застраховані від цього неприємного явища.
Тішить одне – позбутися волосся у вухах досить нескладно. Зараз ми й поговоримо про це докладніше.
Йодна суміш
Позбутися неприємної рослинності у вухах як мінімум на три місяці, допоможе суміш, виготовлена на основі звичайного аптечного йоду. Щоправда, її не можна використовувати людям, які схильні до алергічних реакцій на цей медичний препарат. Для приготування "чарівного" складу необхідно підготувати:
- рицинову олію – 5 мл;
- йод (розчин на спирту) – 1,5 мл;
- нашатирний спирт – 2 мл.
Усі інгредієнти необхідно перемішати у посудині зі скла. Суміш залишають на 3 години, коли вона буде готова до застосування – стане повністю прозорою. Наносять суміш ватною паличкою. Процедуру повторюють протягом двох тижнів двічі на день – вранці та ввечері.
Шкаралупа від волоських горіхів
Для того, щоб приготувати засіб, необхідно взяти шкаралупу від десятка волоських горіхів. Її спалюють, а золу, що залишилася від шкаралупи, розбавляють однією столовою ложкою окропу. Після того, як суміш повністю охолоне її ретельно перемішують і використовують для примочок на верхню (зовнішню) сторону вуха.
Попередньо у вухо необхідно обов'язково закласти джгут, скручений з бинта або марлі. Це потрібно робити для того, щоб розчин із золою не потрапив усередину вуха. Примочки тримають протягом десяти хвилин, а саму процедуру повторюють доти, доки зайва рослинність у вусі не зникне зовсім.
Щоправда, слід зазначити, що виконання цієї процедури має певні нюанси. Наприклад, така суміш має фарбуючу властивість. Враховуючи це, позбавлятися небажаного волосся у вухах потрібно ввечері, перед тим як лягати спати. У такому разі, якщо вранці Ви вимиєте вуха милом, то зможете позбавитеся темного відтінку, що залишився від шкаралупи горіха на вухах.
Протипокази
Але, попри те, що засіб є народним і заснований на цілком натуральних інгредієнтах, для його використання також є протипокази. До них відносяться:
- запальні процеси, що проходять у вухах;
- грибкові ураження шкірних покривів;
- анатомічні спотворення у вушній раковині
- наявність сірчаної пробки.
Крім цього, не рекомендується застосовувати на собі як народні, так і медикаментозні засоби у разі, якщо спостерігається зниження слуху, а причини його ще не з'ясовані.
Можливо, Вам знадобляться наші рецепти, а може, Ви маєте свої власні маленькі секрети – чекаємо на Ваші рекомендації в коментарях.