Обираємо кольорову туш

Використання яскравої туші допомагає моментально змінити свій образ і зробити справді ексклюзивний макіяж. Головне - не переборщити та розібратися, як правильно використовувати яскраві відтінки туші. В іншому випадку образ може стати не ексклюзивним, а навпаки, смішним і навіть відразливим.

tush' dlja resnic, cvetnaja tush' dlja resnic, sinjaja tush', zelenaja tush', разноцінні resnicy, korichnevaja tush' Сучасна косметологічна індустрія пропонує милим дамам туші найнеймовірніших яскравих відтінків. Використання яскравих кольорів туші не виходить із тренду протягом декількох сезонів і, швидше за все, ще довго залишатиметься на гребені моди, так само як і декоративні накладні вії.

Але щоб макіяж виглядав красиво і природно, необхідно правильно поєднувати його з певними тонами тіней і кольором олівця для очей. Отже, рекомендації досвідчених візажистів та актуальні відтінки модної цього сезону туші.

Коли використовується кольорова туш

tush' dlja resnic, cvetnaja tush' dlja resnic, sinjaja tush', zelenaja tush', разноцінні resnicy, korichnevaja tush' Звичайно, чорна туш була і залишається класикою в будь-якому макіяжі. Однак, це зовсім не означає, що в арсеналі кожного модного стиліста або жінки, яка намагається слідувати тенденціям моди, що постійно змінюються, не повинно бути різнокольорових - коричневих, синіх, зелених і навіть жовтих і червоних тушів. Останні, щоправда, представлені виключно у лімітованих колекціях. Міняти вугільно-чорні вії на кольорові воліють не тільки ті жінки, яким до вподоби різноманітність фарб, а й тим, хто навпаки, боїться використовувати, наприклад, поєднання блакитних тіней та синього олівця для очей. Таким жінкам набагато легше змінювати свій образ, використовуючи незвичайні неонові кольори туші. Головне, правильно користуватись тушшю яскравих відтінків. tush' dlja resnic, cvetnaja tush' dlja resnic, sinjaja tush', zelenaja tush', разноцінні resnicy, korichnevaja tush'

Слідуючи рекомендаціям професійних візажистів, спочатку на вії наносять класичну чорну туш. У такому разі вії після покриття кольоровою тушшю виглядатимуть вони натурально. Це насамперед ставиться до світловолосих дівчат.

Але, який колір волосся й очей у жінок би не був, у кожному окремому випадку слід звертати увагу на інтенсивність пігментів, що є в туші. Якщо Ви придбали туш надто насиченого відтінку, варто трохи приглушити його. Це можна зробити з допомогою традиційної бази. Якщо відтінок туші спокійний, його можна використовувати окремо.

Має значення і рідний колір вій, чим чорніші вії, тим краще вони самі заспокоюють відтінок кольорової туші, адаптуючи його до різних ситуацій. Тепер перейдемо до правил поєднання кольорів. tush' dlja resnic, cvetnaja tush' dlja resnic, sinjaja tush', zelenaja tush', разноцінні resnicy, korichnevaja tush'

Коричнева

Незалежно від відтінку – він може бути рудуватим або шоколадно-коричневим, туш коричневого відтінку виглядає набагато м'якше і делікатніше. Забезпечує погляду спокійну гідність. Підходить блондинкам та жінкам у віці. Вибираючи тіні слід уникати неонових відтінків, віддаючи перевагу бежевим, золотистим, кораловим, теракотовим тонам.

Синя

Відмінно гармонує із зеленими та карими очима, робить їх дуже виразними. Як не дивно, але блакитнооким дівчатам застосовувати її не рекомендується. Щоб уникнути дисбалансу не використовуйте чорну підводку та олівець. Підійдуть темно-коричневі або темно-сині тони. Щоправда, тіні можна використовувати практично усіх кольорів. tush' dlja resnic, cvetnaja tush' dlja resnic, sinjaja tush', zelenaja tush', разноцінні resnicy, korichnevaja tush'

Зелена

Цей колір відрізняється різноманіттям – смарагдово-зелений, салатовий та хакі. Це дозволяє підібрати оптимально відповідний відтінок для себе. Підходить для карих та світло-горіхових очей. Смарагдовий відтінок робить очі по-котячому спокусливими. Колір поєднується з будь-якими коричневими відтінками тіней, олівця або рідкої підводки.

У будь-якому випадку варто експериментувати, ви подаруєте собі новий образ і підкреслите власну індивідуальність. Фото з результатами чекаємо від вас у коментарях.