Весняний педикюр 2023 – головні тренди

Експерти говорять відразу про чотири модні тренди педикюру цієї весни, 2023 року. Звичайно ж, я хочу розповісти вам про них.

Калина червона

Традиційні червоні тони в манікюрі та педикюрі були й залишаються вічною класикою. Ягідні червоні нігті у поєднанні з модним у цьому сезоні прозорим взуттям виглядають надзвичайно ефектно.

Прозоре покриття

Прозоре покриття на руках та ногах також буде цього сезону стильним та індивідуальним. Знову ж таки оригінально воно виглядатиме з тим же прозорим взуттям. Як варіант можлива і повна відсутність покриття на нігтях. Навесні 2023 цей варіант сміливо можна буде назвати одним із наймодніших. Якщо ви звикли до того, що на нігтях є покриття - знадобиться час, для того, щоб звикнути до нового дизайну, але, овчинка коштує вичинки й ви виглядатимете стильно.

Чорна смуга

Чорний колір завжди вважався стильним та вдалим. Не становить винятку і сезон, що настав. Особливо красиво такий варіант буде виглядати у поєднанні з босоніжками чорного кольору.

Френч-педикюр

І, звичайно, ще один класичний варіант - френч-педикюр. Нюдове покриття або кольорове, біла посмішка, поєднання кардинально протилежних відтінків - варіант виконання вибирати вам, милі дами.

Тепер, будучи ознайомленими з головними трендами педикюру 2023, ви будете у всеозброєнні та зустрінете весняне тепло модною і стильною. Ми ж чекаємо на фото вашого красивого педикюру в коментарях.