Весняний авітаміноз та нігті

Найчастіше навесні всі почуваються млявими, розслабленими та позбавленими сил. І відноситься це не тільки до загального стану, але і до здоров'я нігтів, які можуть почати шаруватись або ламатися. Як виправити стан нігтьових пластин у домашніх умовах ми зараз і поговоримо.

rekonstrukcija nogtej, vesenny avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej

Безперечно, якщо стан здоров'я турбує Вас дуже сильно – найкраще вирушить до лікаря. Але, якщо все не так критично, можна просто підправити імунітет в домашніх умовах і заповнити нестачу вітамінів природним способом, не приймаючи при цьому ніяких хімічних добавок. Про те, що корисно для Ваших нігтів у першу чергу, ми зараз і поговоримо.

Мигдаль

Мигдаль надзвичайно корисний не тільки для нігтів та волосся, а й для всього організму загалом. У ньому дуже багато білка, а найголовніше – він багатий на магній, який заслужено вважається справжнім природним мікроелементом, що працює як антистрес. rekonstrukcija nogtej, vesenny avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej

З його допомогою можна зняти нервову напругу і, відповідно, покращити ріст волосся та нігтів, які у більшості випадків випадають саме через шкідливий вплив стресових факторів.

Горіхи грецькі

Ми з дитинства звикли ласувати молоденькими волоськими горіхами, дорослими ми любимо їх у випічці та пирогах. А чи відомо Вам, що в волоських горіхах міститься безліч речовин, корисних для здоров'я нігтів. Йдеться про омега-3, вітамін Е – тобто про все те, що здатне змінити волосся та нігті на краще. rekonstrukcija nogtej, vesenny avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej

Апельсини

Вітамін С в умовах загального авітамінозу взагалі можна назвати незамінним, і кількість його в апельсинах достатня для того, щоб поліпшити стан нігтів, зміцнити їх.

rekonstrukcija nogtej, vesenny avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej Шпинат

Залізо, що містяться в цій рослині, фолієва кислота і вітаміни, що входять до групи B відмінно відновлюють нігті та допомагають очистити організм від шлаків.

rekonstrukcija nogtej, vesenny avitaminoz nogtej, vitaminy dlja nogtej

Рослинні олії

Зміцнити нігті, позбавити їх від ламкості та шарування відмінно допоможуть рослинні олії. Підійдуть практично всі варіанти – реп'яхова та рицинова, кокосова та мигдальна, обліпихова та оливкова. Щовечора втирайте олії у нігтьові пластини, і вже незабаром вони порадують Вас своїм здоровим блиском та швидким ростом.

Звичайно ж, покращити стан нігтів без загальної підтримки та зміцнення організму не вдасться. Тому, намагайтеся дотримуватися правильного режиму дня – лягайте спати вчасно, правильно харчуйтеся, не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі та заняття спортом.

А найголовніше - не нервуйте, саме стрес здатний зіпсувати красу Ваших нігтів. Можливо, у Вас є власні рецепти народної медицини, які допомагають впоратися з авітамінозом? Чекаємо на них у коментарях.