Венеціанські нігті

Італія і Венеція зокрема здатна навіки заволодіти серцем жінки. Найчастіше дуже хочеться, щоб частинка Венеції завжди залишалася поруч. То чому ж не спробувати відтворити її на своїх нігтях? Отже, венеціанський манікюр.

В принципі виконати манікюр «венеціанські нігті» нескладно. Зараз я поетапно розповім вам як найпростіше зробити собі такий оригінальний манікюр.

 1. Насамперед, природно, знадобиться гігієнічний манікюр – обрізний чи не обрізний, вибирати особисто вам. Після того, як чистка закінчена, можна безпосередньо приступати до дизайну нігтів.
 2. Вільний край нігтя обробіть пудрою золотистого кольору.
 3. На нігті оформляємо підкладку. Виконуємо її з акрилу при цьому не доходячи до самої кутикули. Це допоможе відростаючому нігтю виглядати красиво та доглянуто.
 4. За допомогою пудри чорного кольору оформляємо прямі хаотичні смуги.
 5. Між чорними смугами малюємо смуги червоного кольору. Для того, щоб вони були яскравими та особливо насиченими, змішайте червону пудру з червоним гліттером.
 6. Розділіть на окремі маленькі шматочки золоту фольгу. Без неї венеціанський манікюр виглядатиме незавершеним.
 7. Змастіть клеєм, призначеним для типсів, ділянки нігтя, що залишилися між нанесеними смужками. Апельсиновою паличкою викладіть на них золоту фольгу, попередньо трохи зім'явши її пальцями.
 8. Не допускайте, щоб фольга доходила до краю нігтя більш ніж на два міліметри. Дотримання цього правила необхідно по всьому периметру.
 9. Запечатайте фольгу двома акриловими шарами.
 10. Візьміть пудру бронзового кольору і намалюйте на золотій фользі різні за розміром кульки – кружечки. Слідкуйте, щоб малюнок мав розмиті межі.
 11. Перекрийте манікюр за допомогою прозорого акрилу та запиляйте зайві елементи. Головне при цьому – не порушувати архітектури нігтя.
 12. Після надання нігтям форми покрийте їх захисним шаром – топом, глянцевим гелем чи закріплювачем.

У роботі враховуйте факт того, що венеціанський манікюр виконується у техніці венеціанського скла. Це говорить про те, що акрил для такого манікюру потрібно вибирати напіврідкий.

Милі пані, спробуйте самостійно відтворити частинку Венеції на своїх нігтях і обов'язково поділіться з нами у коментарях фотографіями своїх робіт.