Вельвет вій

Виразний та яскравий погляд – мрія кожної жінки. Для того, щоб отримати його хтось нарощує вії, хтось наносить три шари туші або ламінує. Вельвет вій – це процедура, яка не тільки зробить колір вій насиченим, але й зробить їх пишними та витончено вигнутими.

vel'vet resnic, ukreplenie resnic, ustanovenie resnic, pyshnye resnicy, roskoshnye resnicy, alternativnoe resinnic Як працює вельвет вій

Процедура регенерує та зміцнює саму структуру вій та працює вона на молекулярному рівні. Саме тому ця інноваційна технологія спричинила цілу революцію серед лешмейкерів. На відміну від усіх інших способів, до яких жінки вдаються для того, щоб зробити вії красивими, ця революційна методика зміцнює саму структуру вій зсередини. Це, своєю чергою, сприяє:

vel'vet resnic, ukreplenie resnic, ustanovenie resnic, pyshnye resnicy, roskoshnye resnicy, alternativnoe resinnic Усі попередні процедури до єдиної були спрямовані виключно на ті вії, які вже виросли. Ультрасучасний Velvet діє інакше, він:

 • відкриває та стимулює безпосередньо цибулини вій – цьому сприяє присутній у складі активатор росту;
 • за допомогою амінокератинів та молекулярної есенції реставрує кожну вію.

Але, навіть ці неймовірні комплексні ефекти не дали б такого разючого результату, якби вплив на цибулини був одноразовим. Але, Вельвет продовжує відновлення та активізацію цибулин та коренів волосся і після завершення процедури. Клітинне оновлення не припиняється і йде постійно. Трансформовані вії насичуються глибоким кольором і одержують витончений спокусливий вигин.

vel'vet resnic, ukreplenie resnic, ustanovenie resnic, pyshnye resnicy, roskoshnye resnicy, alternativnoe resinnic Для того, щоб вплив препарату не припинявся, фахівці пропонують підтримувати його дію спеціальним засобом, який призначений для застосування в домашніх умовах. Таким чином, блискучі та об'ємні вії постійно збільшуються в довжину, завжди виглядають доглянутими та дивують своєю міцністю та пружністю.

Очевидні переваги

Очевидними плюсами у відновленні вій на молекулярному рівні є:

 • відсутність у складі силікону – його замінює шовкове напилення, яке не обтяжує вії та не робить їх жорсткішим;
 • можна використовувати й на верхній, і на нижній повіках;
 • вигин виходить плавним, вії не перекручуються і не заламуються;
 • кожна війка регенерується окремо на клітинному рівні;
 • стимулюється зростання еластичних та сильних вій.

І, на завершення результат від процедури відрізняється пролонгованою дією та постійним збільшенням пишного війкового ряду.

vel'vet resnic, ukreplenie resnic, ustanovenie resnic, pyshnye resnicy, roskoshnye resnicy, alternativnoe resinnic А чи є мінуси та протипокази

Відносним і єдиним мінусом можна вважати факт того, що процедура Вельвет займає трохи більше часу в порівнянні зі стандартним ботоксом вій або ламінуванням. На жаль, є у процедури й протипокази. Вельвет не можна робити у випадках:

 • індивідуальної чутливості до препарату;
 • посиленої сльозотечі;
 • проведених операцій у галузі офтальмології;
 • застосування гормонів.

vel'vet resnic, ukreplenie resnic, ustanovenie resnic, pyshnye resnicy, roskoshnye resnicy, alternativnoe resinnic Крім цього лешмейкери не радять проводити процедуру на дуже коротеньких віях - вони можуть занадто сильно закрутитися або почати стовбурчитися в різні боки.

А у всіх інших випадках Вельвет - це чудовий спосіб безпечно покращити ріст вій і, відповідно, їхній зовнішній пухнастий вигляд зі спокусливою лінією натурального вигину. Так що, любі пані, пробуйте ультрасучасний Вельвет і обов'язково надсилайте фото в коментарі.