Варіанти нарощування нігтів

Нарощені нігті - оптимальний варіант для зайнятих жінок, які не завжди готові приділяти час відрощуванню натуральних. Нарощування може виконуватись акрилом, гелем, біогелем. Технічно нарощування може виконуватися на типсах або формах. Поговоримо про особливості кожного з цих варіантів.

Відмінності між гелем і акрилом полягають в першу чергу в тому, що акрил вимагає просушування в лампі тільки в завершенні процедури, а гель необхідно просушувати на кожному з етапів.

Нарощування на типсах

По суті, типси - це звичайні накладні нігті, виготовлені з пластику. За допомогою клею вони закріплюються на натуральних нігтях. На завершення процедури типси обрізають за допомогою манікюрних щипчиків та пилкою обпилюють до досягнення необхідної клієнтці форми. Використовуються типси виключно для нанесення покриття гелю. Міцне акрилове покриття додаткового зміцнення не потребує.

Стандартно типси виготовляються за однією формою кольору слонової кістки. Такі заготівки можна зарахувати до універсальних. Можливе їх використання з будь-яким із матеріалів – гель, акрил, з'єднання акрилу та гелю. Окремо варто звернути увагу на типси спеціально призначені для виконання френча.

Окремо варто зупинитися на так званих рідких типсах. Кольорові гелі наливають у спеціальну маленьку форму і покривають ними ніготь (на 70%). Далі нігті відправляють на 3 хвилини лампу для полімеризації. Це так званий експрес-метод для довгострокового манікюру. На завершення нігтям надають форму та шліфують.

Нарощування нігтів на формах

Шаблонні форми виготовляють із пластику, паперу та металу:

  • паперові – одноразове використання. З їх допомогою можна підбирати форму в індивідуальному порядку, підігнати розмір можна навіть під нестандартний ніготь;
  • металеві – форми багаторазового використання, виготовлені з тефлону. Використання дозволяє у моделюванні красивої форми нігтя. Після затвердіння моделюючого складу видаляють форму, ніготь спилюється до бажаної форми та наноситься фінішне покриття.
  • пластикові – верхні або нижні пластикові форми призначені для плоских або дуже коротких нігтів. Перевага таких форм у тому, що вони самі формують вигини та арку, тунелі – як зовнішні, так і внутрішні.

У таку типсу, як у спеціальну форму заливається гель або акрил. За допомогою пензлика формується ідеально рівна поверхня, яку прикладають до нігтів. Шаблон знімають за 5 хвилин. Нарощеним нігтям надають потрібної форми.

Жінкам, безперечно, подобається красивий манікюр на довгих нарощених нігтях. Результати гелевих та акрилових матеріалів багато в чому схожі. Пробуйте для себе нарощування на тіпсах і на формах і поділіться з нами своїми враженнями в коментарях.