Ваджазлінг - додайте блиску своєї лінії бікіні

Якщо ви звикли виглядати блискуче завжди та скрізь, то моя сьогоднішня стаття саме для вас! Адже завдяки ваджазлінгу ви сяятимете навіть у найбільш пікантних місцях. Заінтриговані? Тоді скоріше читайте! :)

vajazzling, ukrashenie bikini, intimnie pricheski, intimniy risunok

Для того, щоб краще зрозуміти суть ваджазлінгу, повернемося на кілька десятиліть тому.

Витоки ваджазлінгу

Мистецтво прикраси одягу та аксесуарів («bedazzling»), почалося в 1970-х роках зі створення інструменту, бедазлера, який кріпив декоративні камені та кристали на взуття, головні убори, футболки ... та взагалі-то на все. :) 

instrument bedazzler

Трохи згодом у вільному продажі стали з'являтися і декоративні термонаклейки, за допомогою яких можна було швидко прикрасити свій одяг симпатичними малюнками зі страз. Виглядали на той момент вони приблизно так: applikacii dlya odezhdi

Пройшло зовсім небагато часу, перш ніж одна креативна дівчина (на жаль ім'я її невідоме) здогадалася, що аплікації зі страз мають гарний вигляд не лише на одязі, а й на тілі. І особливо мило – в інтимних зонах. Так виник термін ваджазлінг / vajazzling ("vagina" + "bedazzling").

vajazzling, vidy vajazzlinga

Але справжню популярність і розголос цей б'юті-тренд отримав завдяки американській актрисі Дженіффер Лав Хьюіт, яка без тіні сором'язливості розповіла на одному з популярних телешоу про те, як ваджазлінг допоміг їй пережити важке розставання. Сподіваючись, що це підніме їй настрій, вона вирішила скористатися послугами косметолога і зробити штучну засмагу. Коли майстер також запропонувала їй ваджазлінг із кристалами Сваровські, Дженніфер спочатку не сприйняла цю ідею з ентузіазмом.

vajazzling

«Відсутність хлопця на той момент, плюс мій страх лежати тверезою та голою перед жінкою, яка прикрашає кристалами мою «маленьку пані» змусили мене сумніватися. Але я здалася, вирішивши, що це може справді виглядати красиво.

І результат виправдав усі її очікування:

"Колись бліда, сумна дівчина, яка не могла зрозуміти, як відійти від розлучення - перетворилася на сексуальну богиню з бронзовою засмагою і найкрасивішою "дамочкою" в моєму районі", - пише вона.

З цієї причини, Дженніфер Лав Х'юїтт стала однією з найбільших шанувальниць прикраси зони бікіні, і рекомендує ваджазлінг для тих, хто в пригніченому настрої, або просто хоче мати "блискучий пікантний секрет" у своїй спідній білизні. За її словами, це надійний спосіб повернути назад вашу впевненість у собі.

vajazzling, vidy vajazzlinga, ukrashenie dlya lobka

Як проходить процедура ваджазлінгу:

  1. Спочатку ви вибираєте бажаний дизайн.
  2. Після цього майстер ретельно видаляє всі волоски за допомогою воскової депіляції й вашу шкіру готують до наступного етапу.
  3. Аплікація клеїться майстром вручну - це можуть бути індивідуальні кристали, або вже готова "перекладка" зі страз, ціна на яку, звичайно ж, значно нижча. Найчастіше такі набори вже мають клейку структуру і досить сильним натисканням зафіксувати їх у бажаній зоні. Якщо йдеться про індивідуальні кристали, то для їх нанесення використовується звичайний косметичний клей, такий же як і для вій, наприклад.

depilyaciya bikini, vajazzling, kristally dlya bikini

Процедура абсолютно безболісна та швидка. Скільки протримається ефект залежить від того, наскільки активна ваша діяльність, і чи ви надаєте перевагу надто обтягуючій білизні. Камені відпадатимуть з часом або в міру відростання волосків.

Не просіть майстра нанести вам малюнок занадто низько в зоні лобка, інакше така аплікація довго не протримається.

Pejazzling (Пежазлінг)

До речі, і чоловіки не почуваються обділеними. З «Pejazzling» - чоловічою версією ваджазлінгу зони бікіні - тепер і їм є чим нас здивувати :) Хоча практика все ще знаходиться в початковому стані, вже є кілька сайтів, де можна придбати чоловічі педжазлінг набори, в тому числі й аплікації, що імітують колючий дріт, голову тигра та алмази. Але найбільшою популярністю користується аплікація гарячих червоних губ! :)

pejazzling, vajazzling dlya muzhchin

Серед інтернет-користувачів думки про цю процедуру кардинально відрізняються. Деякі вважають ваджазлінг досить цікавою і милою прикрасою, а дехто марною тратою грошей. У мене в практиці - одна дівчина була настільки в захваті від ваджазлінгу, що навіть просила лікарів дозволити їй зробити процедуру безпосередньо перед пологами, щоб малюк «феєрично» з'явився на світ. Напевно, це все-таки вже перебір :)

vajazzling, ukrasheniya bikini, ukrasheniya dlya lobka

Мій висновок: навіть попри те, що я сама роблю цю процедуру своїм клієнткам, не можу сказати, що я в захваті від цієї ідеї у довгостроковій перспективі. Адже практично може виникнути певний дискомфорт від постійних аплікацій «там». Потрібно дозволяти шкірі дихати. Але як «підняття бойового духу», а такой для того, щоб внести різноманітність і здивувати свого партнера, ця процедура буде дуже доречною, і, однозначно додасть блиску у ваше життя! :)