Устричні нігті та манікюр з крокодиловим принтом

Дуже багато жінок перед візитом до манікюрного салону поняття не мають який саме варіант дизайну манікюру хотіли б вибрати для себе цього разу. Модних тенденцій завжди досить багато. Зупинимося на двох найбільш оригінальних з них – устричних нігтях та манікюрі з крокодиловим принтом.

Устричний манікюр

Устричний манікюр виглядає дуже стильно. Він є сумішшю розводів чорного, білого і сірого кольорів, нанесених поверх нігтьової пластини, пофарбованої в натуральні кольори. Виглядає такий варіант дизайну симпатично і цілком відповідає своїй назві - природному малюнку на раковинах морських молюсків. Варіантів такого манікюру є багато. Фантазуйте і змінюйте кольорову гаму лаків, або ж зупиняйтесь на монохромі – тут все у ваших руках. До речі, монохром відмінно виглядатиме і зі строгим офісним костюмом.

Крокодилячі принти

Леопардові принти та принти, що імітують малюнок на коров'ячій шкурі в принципі, вже стали досить звичним варіантом дизайну манікюру в салонах. Для того, щоб зберегти на нігтях первісну хижу агресивність, спробуйте для себе манікюр із крокодиловими принтами.

Особливо актуальним є такий «крокодиловий» візерунок в осінньо – зимовий період. У соціальних мережах його популярності активно сприяє майстер манікюру з Нью-Йорка – Сара Нгуєн та нідерландський блогер Ліза Онуоха. Але, варто зазначити, що вони далеко не єдині з інфлюенсерів, що активно рекламують цей варіант манікюру.

Найчастіше крокодилячі принти виконують у реалістичній сіро-зеленій кольоровій гамі, яка натуральніше імітує шкіру дикої рептилії. Але любительки креативу можуть «приміряти» на собі й незвичайні варіанти комбінування кольорів. Як варіант можна намалювати блакитні чи зелені, фіолетові або навіть червоні крокопойнти.

Також «крокодиловий» манікюр вдало поєднується з монохромним французьким манікюром або класичним його варіантом. Характерні візерунки мають дуже непоганий вигляд навіть на нігтях невеликої довжини.

Професійні ж фахівці солідних манікюрних салонів можуть навіть запропонувати вам нарощування нігтів з подальшим їх фактурним покриттям. Хороший майстер здатний навіть повторити текстуру крокодилової шкіри на ваших нігтях, нігтьова пластина буде трохи опуклою. Для такого манікюру можливо два варіанти фінішного покриття, матове чи глянсове – вибирати вам. Все залежить виключно від ваших особистих уподобань.

Так що, дорогі жінки, якщо вам до вподоби мотиви тваринного світу - вибирайте собі устричний дизайн манікюру або манікюр з крокодиловими принтами. І, не забувайте надіслати вам фото ваших робіт.