Ускладнення після пірсингу

Процедуру пірсингу вже давно вважають цілком безпечною. Але, в деяких випадках вона загрожує дуже серйозними наслідками. Які вони та чим викликані, ми розглянемо у нашій статті.

pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, posledstvija pirsinga, pirsing в raznych tochkah, zabolevanija svjazannye s pirsingom

Причини, що спричиняють ускладнення

Головною і відповідно основною причиною виникнення непередбачених ситуацій після проведення пірсингу вважається проникнення в проколоту поверхню тіла інфекції. Якщо агент таки потрапляє у кров, він неминуче викликає інтоксикацію організму, яку обов'язково супроводжує серія певних симптомів.

Чому вони виникають

У більшості випадків ускладнення виникають у людей, які вирішили заощадити. Тобто пірсинг не був виконаний у відповідних умовах косметичного салону досвідченим майстром – професіоналом своєї справи. Це цілком зрозуміло, тому що необхідної стерильності в домашніх умовах дотриматися просто неможливо. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, posledstvija pirsinga, pirsing в raznych tochkah, zabolevanija svjazannye s pirsingom

Лише один прокол, через який в організм проникла інфекція, може також спричинити пошкодження периферійних нервів або судин. Можливі й інші серйозні ушкодження організму, безпосередньо викликані пірсингом. Тут все залежить від того, в якій частині тіла було зроблено прокол. Розглянемо усі можливі варіанти.

Брова

Осічка, що відбулася при виконанні пірсингу в брову, може закінчитися пошкодженням лицьових або очних нервів, а в особливо складних випадках та їх повним паралічем. Також можливі проблеми із зором та розвиток великої гематоми. У деяких випадках винні самі пацієнти, які не прислухаються до рекомендацій майстра та навіть жорстко порушують їх.

Язик

Після проколювання язика можлива поява неприємних відчуттів під час їжі та короткочасні складності з мовленням. Але це далеко не найсерйозніші наслідки, наприклад стирання емалі на зубах або безсоння, яке може призвести до нервового зриву, а в особливо складних випадках - до депресії.

Пірсинг на інтимних частинах

Багато відвідувачів косметичних салонів вибирають проколи на сосках або в інтимній лобковій зоні. У разі запальних процесів виникають проблеми у сексуальних стосунках, знижується чутливість. Біль в області клітора або статевого члена може зробити статевий акт неможливим. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, posledstvija pirsinga, pirsing в raznych tochkah, zabolevanija svjazannye s pirsingom

Область губ та щік

Пірсинг на верхній або нижній губі практично завжди супроводжується інфікуванням ранової поверхні. Цьому в першу чергу сприяє навколишнє ранову поверхню специфічне середовище:

  • залишки їжі;
  • волога;
  • піт та пил;
  • слина.

Все це може потрапити в рану, викликаючи запалення. Те саме відбувається і тоді, коли пірсинг встановлюється в щоці.

Ніс

Попри те, що пірсинг у носі явище настільки звичне і роблять його навіть старшокласниками, цей прокол також може спровокувати прогресуюче запалення в області проколу.

Копчик

Попри те, що пірсинг у цій галузі роблять надзвичайно рідко, процедура теж може закінчитися інфікуванням і навіть ураженням нервових закінчень, що знаходяться в цій зоні. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, posledstvija pirsinga, pirsing в raznych tochkah, zabolevanija svjazannye s pirsingom

Найстрашніші наслідки

Незалежно від того, в якому місці виконувався пірсинг, після нього можливі такі жахливі наслідки як:

  • колоїдний рубець;
  • гепатит;
  • герпес.

Найстрашнішим наслідком, яким загрожує пірсинг, виконаний в антисанітарних умовах однозначно можна назвати зараження СНІДом.

Підбиваючи підсумки

Підбиваючи підсумки всього вищесказаного, варто зазначити, що ми в жодному разі не збираємося категорично заявляти, що процедура пірсингу небезпечна для здоров'я та життя. Але якщо Ви хочете уникнути неприємних наслідків, не економте на ній і виконуйте в умовах солідного косметологічного салону. pirsing, oslozhnenija posle pirsinga, posledstvija pirsinga, pirsing в raznych tochkah, zabolevanija svjazannye s pirsingom

Якщо ж раптом після пірсингу Ви помітите подразнення, почервоніння, больові відчуття, свербіж чи жар, гнійні виділення та інші подразнюючі та турбуючі Вас ознаки початку будь-якого запального процесу негайно звертайтеся до лікаря – це допоможе Вам уникнути тяжких наслідків.

Сподіваємось, наша стаття принесе Вам користь. А своєю думкою щодо того, наскільки небезпечний пірсинг поділіться з нами у коментарях.