Унікальна депіляція - видалення волосся за допомогою спрею

Питання депіляції було і залишається актуальним у всі часи й сучасний світ не є винятком. Особливо популярним зараз вважається абсолютно безболісний спрей для виконання депіляції та видалення зайвої рослинності. Одним із найкращих спреїв зараз вважається Velform Hair Erase. Заслужено цей засіб №1. Поговоримо про нього.

spray dlja depiljacii, pokojvlenie ot lishnej rastitel'nosti, depiljacija v komandirovkah, depiljacija v otpusku, bezboleznennaja depiljacija Принцип дії прозорого спрею Hair Erase, збагаченого вітамінним складом дозволяє розчиняти волосся абсолютно без болю та інших почуттів дискомфорту. Після засобу шкіра стає абсолютно гладкою та при цьому зволоженою. Причому ефект від дії триває протягом майже пів року.

При тому, що одного балончика з лишком вистачає на 30 разів використання, багато представниць прекрасної статі вже відмовилися від гоління та неприємної процедури воскової епіляції на користь спрею Hair Erase.

spray dlja depiljacii, pokojvlenie ot lishnej rastitel'nosti, depiljacija v komandirovkah, depiljacija v otpusku, bezboleznennaja depiljacija Принцип роботи спрею Hair Erase

Видалення волосся за допомогою спрею відбувається дуже швидко та просто. Для того, щоб зробити свою шкіру ідеально гладкою, достатньо лише вимити та висушити шкіру і після цього нанести на неї спрей. Через кілька хвилин шкіру витирають вологою серветкою оскільки волосся, разом із залишками спрею залишаються на ній. До речі, очевидною перевагою спрею вважається ще й факт того, що спрей додатково живить шкіру вітамінами відразу під час депіляції. spray dlja depiljacii, pokojvlenie ot lishnej rastitel'nosti, depiljacija v komandirovkah, depiljacija v otpusku, bezboleznennaja depiljacija

Також до явних переваг спрею відноситься те, що він абсолютно прозорий і в результаті цього абсолютно не забруднює одяг. Зручний і комфортний засіб можна елементарно використовувати під час відряджень або подорожей. Тобто, навіть перебуваючи далеко від дому, Ви маєте можливість підтримувати свою шкіру у відмінному стані:

 • зволожувати;
 • насичувати вітамінами;
 • позбавлятися небажаних волосків терміном до 1.5 місяці.

Ідеальним вважається те, що спрей такого роду оптимально підходить для використання на грудях та спині, на руках та лінії бікіні, на ногах. spray dlja depiljacii, pokojvlenie ot lishnej rastitel'nosti, depiljacija v komandirovkah, depiljacija v otpusku, bezboleznennaja depiljacija

Особливості застосування

У використанні спрею Hair Erase є певні плюси. Насамперед йдеться про:

 • можливість використання всіх типах шкіри;
 • безболісне застосування;
 • пом'якшення будь-якого типу шкіри;
 • можливість використання як чоловікам, так і жінкам;
 • натуральний, збагачений вітамінами склад.

Як правильно користуватися спреєм

Разом з кожним спреєм надається інструкція із застосування. Користуватися потрібно у кілька етапів:

 • Щедро і рівномірно нанесіть продукт на область, в якій хочете позбавитися зайвої рослинності;
 • Залишіть засіб на 4-6 хвилин;
 • Видаліть залишки за допомогою м'якої тканини або серветки;
 • Промийте шкіру водою.

spray dlja depiljacii, pokojvlenie ot lishnej rastitel'nosti, depiljacija v komandirovkah, depiljacija v otpusku, bezboleznennaja depiljacija При використанні засобу обов'язково слідкуйте за тим, щоб він не потрапляв в очі або на слизові оболонки. Якщо таке все-таки сталося - негайно промийте очі чистою проточною водою і вирушайте на прийом до окуліста.

Користуйтеся спреєм і обов'язково поділіться своїми враженнями в коментарях.