Туші для вій – види та особливості

Напевно, немає у світі жінки, яка б не мріяла про яскравий, чуттєвий та виразний погляд. Багато в чому досягти такого результату допомагає добре підібрана туш для вій. У поєднанні з тінями для повік і олівцем вона може подарувати неймовірний результат.

tush' dlja resnic, vidy tushi, ob#emnaja tush', udlinjajushhaja tush', vodostojkaja tush', cvetnaja tush' Проте, сучасна бьюті-індустрія постачає на прилавки косметологічних магазинів безліч різних тушей. І зараз йдеться не тільки про різні бренди – виробники. Насамперед ми зараз говоримо про різні види туші. Отже, який вид туші слід вибрати для того, щоб вії стали густими та чіткими, суворо та чітко виділяли погляд.

Не варто використовувати першу туш, що попалася, тому що неякісний засіб замість того щоб додати вам краси може, навпаки, назавжди зіпсувати вії. Під час вибору враховується структура вій, зовнішній вигляд, якість, густота. Отже, види туші можуть бути з ефектами:

 •       подовження;
 •       обсягу;
 •       підкручування.

Крім цього, розрізняють туш:

 •       кольорову чи різнокольорову;
 •       водостійку;
 •       лікувальну;
 •       призначену для очей із підвищеною чутливістю.

Спробуємо визначиться з тим, які переваги, а можливо недоліки є у того чи іншого виду туші. tush' dlja resnic, vidy tushi, ob#emnaja tush', udlinjajushhaja tush', vodostojkaja tush', cvetnaja tush'

Подовжуюча

Дізнатися, що це саме той різновид туші можна за написом на тюбику - ExteУnd або length, що в перекладі означає подовження, довжина. Ефект від використання забезпечується спеціальними шовковими або нейлоновими волокнами, що містяться у туші.

Після того, як ці елементи туші засихають, на кожній вії утворюється особливе покриття у вигляді найтоншої плівки. Саме воно й сприяє збільшенню довжини. Така туш, в порівнянні з іншими видами, виділяється рідкішою текстурою. Щіточка з довгими та відносно рідкими ворсинками виконана у вигляді спіралі. Виробники також пропонують такий засіб у двох тубах одночасно. Одна містить, безпосередньо, засіб для подовження, а друга – саму туш, яка накладається поверх нього.

Об'ємна

Цей варіант туші ідеально підходить для власниць рідких від природи вій. Знайти її можна за позначкою «Volume». Ефект додаткового обсягу туші забезпечує наявність в її складі парафіну, силікону та воскових мікрогранул. Щільний склад засобу сприяє обволіканню кожної волосинки окремо і, відповідно, збільшення її обсягу. tush' dlja resnic, vidy tushi, ob#emnaja tush', udlinjajushhaja tush', vodostojkaja tush', cvetnaja tush'

Щіточка виготовляється у формі діжки, її густий ворс дозволяє наносити засіб рівномірно. Він же перешкоджає склеюванню вій. Таким чином, така туш для вій зробить Ваші вії пухнастішими, а очі – виразними.

Туш з ефектом підкручування

Багатьом жінкам подобається, коли їхні вії кокетливо вигнуті. Якщо від природи Ви не наділені такими сексуальними віями, можете трансформувати їх за допомогою спеціальної туші з особливою вигнутою щіточкою подарує Вашим вії спокусливий вигин. Консистенція дозволяє туші висихати дуже швидко та надовго зберігати спокусливий вигин. tush' dlja resnic, vidy tushi, ob#emnaja tush', udlinjajushhaja tush', vodostojkaja tush', cvetnaja tush'

Водостійка туш

Такий варіант туші для вій дуже зручний в осінній та зимовий період, особливо в ті дні, коли з небес невичерпними потоками тече дощ або падає сніг. Влітку вона стане в пригоді у поїздках на озера, річки та моря, навесні – знову-таки дощі. Тобто, за великим рахунком, водостійка туш не повинна залишати косметичку в будь-яку пору року.

Але часто використовувати таку туш не можна. Через те, що до складу цього засобу входять численні синтетичні речовини - воски, смоли стійкі до впливу вологи барвники та леткі полімери, таку туш у жодному разі не можна використовувати регулярно. В іншому випадку, замість красивого вигину незабаром, на Вас може чекати повне випадання вій.

Лікувальна

Лікувальний різновид, є, по суті й тушшю, то можна назвати з великою натяжкою, оскільки вона являє собою безбарвний гель, що не містить ні хімічних шкідливих речовин, ні барвників. Цей корисний засіб лікує вії та, відповідно, дарує їм красу. До складу цього надзвичайно корисного гелю входять:

 •       ланолін;
 •       касторова олія;
 •       мікроелементи;
 •       вітаміни;
 •       ультрафіолетові фільтри;
 •       протеїни;
 •       поживні олії.

Саме ці поживні речовини й забезпечують віям здоровий і доглянутий зовнішній вигляд. Користуватися рекомендується на ніч, перед сном на чисті вії.

Туш для чутливих очей

Багато брендів випускають туш для очей, з надмірною чутливістю. Жінки, які мають це захворювання, постійно страждають від подразнень і сльозогінності. Причому реагують очі на всі зовнішні подразники. Червоність, свербіж і сльози викликає яскраве сонячне світло, пил, пилок рослин. tush' dlja resnic, vidy tushi, ob#emnaja tush', udlinjajushhaja tush', vodostojkaja tush', cvetnaja tush'

Відрізняє цю туш спеціальне маркування «ophtolmologicall ytested». Вона означає те, що засіб пройшов спеціальну перевірку професійними офтальмологами. Збалансований засіб містить мінімальну кількість консервантів. Тому така туш не обсипається і, відповідно, не провокує виникнення алергічних реакцій на очах.

Я привела до Вашої уваги короткі характеристики популярних видів туші. Звісно, в асортименті косметологічних магазинів є не лише вони. Наприклад, любительки креативу можуть випробувати на собі синю, зелену, блакитну і навіть надзвичайно яскраву та насичену туш неонового відтінку.

А яку туш вважаєте за краще використовувати особисто Ви? Поділіться з нами своїми секретами.