Турбосушіння нігтів

У деяких випадках може знадобитися не тільки якісне, але й практично моментальне сушіння лаку. Іноді це потрібно для того, щоб тільки нанесене покриття не зіпсувалося, іноді просто немає вільного часу і, внаслідок форс-мажорних обставин Ви повинні вийти з дому практично через кілька хвилин.

bystraja sushka laka, bystraja sushka nogtej, lak sushka, sushka nogtej, turbosushka nogtej

Вирішити це складне завдання Вам допоможе один із варіантів турбо сушки нігтів.

Як прискорити висихання лаку

Зараз настав час поговорити про прийоми майстрів манікюру, за допомогою яких можна прискорити процеси сушіння нанесеного лакового покриття. Багато в чому способи нанесення лаку для нігтів визначають швидкість висихання покриття. Тому, виконуючи манікюр, намагайтеся робити кожен шар тонким та рівномірним. Це не тільки дозволить швидше висушити лак, але й подарувати йому  акуратний вигляд.

bystraja sushka laka, bystraja sushka nogtej, lak sushka, sushka nogtej, turbosushka nogtej

Крім цього, ніколи не потрібно наносити наступний шар відразу після першого. Інтервал між ними має бути хоча б кілька хвилин. Лак, що не схопився, в якому відразу ж змішаються обидва шари, буде неакуратним, відповідно, і сохнути він буде набагато довше.

Виконуючи манікюр, не варто забувати про те, що лак та покриття має бути від одного бренду – виробника. Тоді вони набагато краще зчіплятимуться між собою і, відповідно, краще сохнутимуть.

bystraja sushka laka, bystraja sushka nogtej, lak sushka, sushka nogtej, turbosushka nogtej

Після нанесення гель лаку та топа користуйтеся спеціальними засобами для сушіння нігтів. Їхня консистенція може бути різною – краплі чи спрей, головне, щоб вони були якісними. Такі засоби не дають лаку змащуватися і прискорюють процес сушіння. До речі, можна відразу вибрати фінішний шар з ефектом миттєвого сушіння. Це багато в чому полегшить та прискорить затвердіння лаку та створить захисне покриття для нігтьових пластин.

Прийоми турбо сушіння

Те, що дія холодної води прискорює висихання лаку, відомо вже давно. Але тримати нігті під струменем поточної води не варто. Лак може просто змаститися під натиском, і спроби зробити гарний манікюр закінчаться до ладу і не розпочавшись. Набагато краще буде, якщо ви наберете воду в миску та опустите в неї руки.

Але, виявляється, що не гірше води з поставленим завданням впораються й олії. Причому йдеться не лише про спеціальні косметичні, а й про звичайну – оливкову. Крапля такої олії, нанесена на ніготь, прискорює сушіння. Крім цього, це захистить лак від змащування, зволожить нігті та зміцнить їх.

bystraja sushka laka, bystraja sushka nogtej, lak sushka, sushka nogtej, turbosushka nogtej

Багато майстрів манікюру говорять ще про один хитрий спосіб - лак швидше висохне, якщо наносити його на нігті вже охолодженим. Прискорить час сушіння також фен, включений у режимі холодного обдування.

Спробуйте прискорити сушіння нігтів за допомогою однієї з наших рекомендацій і обов'язково діліться своїми враженнями в коментарях.