Тунелі в щоках

Першим ризикнув так кардинально змінити свою зовнішність відомий художник боді-арту – Юель Мідлер. Сміливий житель Німеччини зробив таке перетворення популярним серед молоді, і зараз процедуру можна зробити практично в будь-якому салоні.

Jujel' Midler, tonneli, tonneli v shhekah, shheki s tonneljami, як delajut tonneli

Методика виконання процедури

Фахівці з тунелів можуть запропонувати виконати процедуру двома методами:

  • проколами;
  • панчінгом.

У кожному з них любителі екстремального перетворення зовнішності можуть знайти як свої певні переваги, і недоліки.

Проколи

Jujel' Midler, tonneli, tonneli v shhekah, shheki s tonneljami, як delajut tonneli

Під місцевою анестезією майстер салону виконує прокол. Потім до нього вставляється штанга. Процес досить тривалий, оскільки отвір повільно і поступово збільшується за допомогою спеціальних розширювачів. Шкіра розтягується до того часу, поки сам тунель набуде потрібного розміру.

Щоправда, тривале формування тунелю в такий спосіб не можна назвати єдиним недоліком. Другим мінусом є те, що людина постійно відчуває біль у місцях проколів і встановлених розширювачів. Людям з низьким больовим порогом доведеться приймати знеболювальні препарати до тих пір, поки тунель не заживе, а шкіра не адаптується до розрізу, що з'явився. Jujel' Midler, tonneli, tonneli v shhekah, shheki s tonneljami, як delajut tonneli

Панчінг

Цей спосіб досить швидкий, але небезпечний. При ньому отвори в щоках необхідних розмірів вирізують скальпелем. Після того як краї рани загояться, в них вставляють приготовані заздалегідь прикраси. Такі тунелі гояться досить довго і при цьому болісно. Тобто психологічно на таку процедуру вирішиться досить складно. Jujel' Midler, tonneli, tonneli v shhekah, shheki s tonneljami, як delajut tonneli

Підготовка до процедури

Крім того, що для виконання такої складної процедури необхідно ретельно вибирати майстра, потрібно враховувати й те, що від самого клієнта також необхідні певні підготовчі дії.

У першу чергу необхідно попередити майстра в тому випадку, якщо є алергія на певні медикаменти, особливо серйозно потрібно ставитись до вибору анестетиків.

У день процедури не можна залишатися голодним. Хоч небагато, але поїсти обов'язково треба.

Jujel' Midler, tonneli, tonneli v shhekah, shheki s tonneljami, як delajut tonneli

У жодному разі не можна перед прорізанням тунелів вживати спиртні напої, вони не дадуть правильно вплинути на організм знеболювальним препаратам.

Локалізацію тунелів та їх розміри з майстром слід обговорити заздалегідь. Варто звернути увагу на рекомендації фахівців вибираючи прикрасу. Хороший майстер допоможе підібрати оптимальні варіанти. На завершення майстер обов'язково дасть Вам цілий перелік рекомендацій, які сприятимуть якнайшвидшому загоєнню тунелів та перешкоджатимуть появі запальних процесів.

А чи ризикнули б Ви прикрасити своє обличчя настільки екстремальним способом? А може, вже встигли поставити тунелі? Розкажіть нам у коментарях.