Цікаві факти про нарощування вій

Нарощуючи вії, далеко не всі знають найцікавіші факти про нарощення. Виправляємо цю помилку та пропонуємо Вам добірку незвичайного про звичайне.

 1. нараховані реніци, interesnoe o resnicah, fakty o resnicah, narashhivanie resnic, відігравання narashhennyh resnic Найпершим нарощуванням у світі була творчість майстра з виготовлення перук, яку попросили наростити вії актрисі Сіні Оуен. Це було потрібно для створення яскравішого образу. Використовувалося при тому натуральне людське волосся, а на дворі був 1916 рік. нараховані реніци, interesnoe o resnicah, fakty o resnicah, narashhivanie resnic, відігравання narashhennyh resnic
 2. Найкращими майстрами з нарощування були визнані фахівці Америки та Європи. А ось найбільшу популярність техніка набула у країнах, де у переважної кількості жінок монголоїдний розріз очей – Японія, Таїланд, Китай та Казахстан.
 3. Наймоднішим нарощуванням стали технології 2D і 3D, коли до кожної натуральної вії прикріплюються 2-3 штучні.
 4. За професійного підходу процедура абсолютно безпечна. Головне правильно підібрати матеріал і добре доглядати нарощені вії. нараховані реніци, interesnoe o resnicah, fakty o resnicah, narashhivanie resnic, відігравання narashhennyh resnic
 5. Гіпоалергенним є синтетичне еластичне волокно. Але місцями майстри використовують натуральне волосся або хутро тварин - соболя, білки або норки. Щоправда, у такому разі можливі алергічні реакції.
 6. Нарощувати вії можна у будь-якому віці.
 7. Тривалість життя природних вій 1-1,5 місяці. За цей час відбувається повний цикл оновлення. Життя накладних волосків всього 2-4 тижні, тому вони зовсім не шкодять рідним війкам.
 8. У комплект входять різноманітні за довжиною, формою та вигином волоски.
 9. Штучний матеріал можна закріпити навіть на дуже коротких і тонких натуральних волосках. Цим часто користуються майстри для того, щоб допомогти жінкам, які перенесли онкологічні захворювання.
 10. Самостійно видаляти нарощені вії небажано. Спеціаліст використовує спеціальний засіб для їх зняття і не зашкодить віям. нараховані реніци, interesnoe o resnicah, fakty o resnicah, narashhivanie resnic, відігравання narashhennyh resnic
 11. Нарощені вії не варто фарбувати звичайною тушшю, вона може зіпсувати штучні волоски, також не потрібно фарбувати нарощені вії, вони й так виглядають красиво.
 12. Нарівні з натуральними, штучні вії вимагають постійного догляду. З них потрібно знімати частинки пилу, бруду, сліз та інших дрібних «пилозбірників» - місць для розмноження дрібних бактерій. Для цього найкраще використовувати дитячі шампуні "без сліз". Цей факт перевірено. нараховані реніци, interesnoe o resnicah, fakty o resnicah, narashhivanie resnic, відігравання narashhennyh resnic

Будучи «дзеркалом душі» очі не лише прикрашають і роблять виразним погляд, а й виконують певні захисні функції.

Сподіваюся, вам знадобиться інформація, яку ми надали, і ви дізналися щось нове. А якщо у вас є про що розповісти нам – чекаємо на нові коментарі.