Цікаві факти про депіляцію

Якщо Вам здавалося, що про депіляцію вам відомо все – ви сто відсотків помилялися. Ми знайшли чим здивувати вас і представляємо ТОП дивовижних фактів про депіляцію.

невіроятні факти про depiljacii, kofein i rost volos, volosy і menstrual'ny cykl, devochka-obez'janka, Priscilla Bezhano, bojязь' lishnih volos

Уповільнюємо ріст волосся – ні кофеїну!

Виявляється між таким улюбленим багатьма жінками напоєм як кава і ростом волосся (причому не тільки на голові, що є жіночою мрією, а й на тілі, що небажано) існує безпосередній зв'язок. І зараз йдеться зовсім не про маловідомий вид депіляції за допомогою кави.

За результатами проведених наукових досліджень, які вже були опубліковані на сторінках міжнародних журналів, кофеїн визначається як стимулятор росту волосся. При цьому йому також приписують здатність блокувати процеси, що викликають втрату волосся (чоловічу алопецію).

Для чистоти експерименту німецький учений помістив виділені фолікули чоловіків, які страждають на цю патологію в живильне середовище, насичене кофеїном. Концентрація його у різних пробірках відрізнялася. Відстежуючи показники, доктор Фішер визначив, що у розчині з найбільшим вмістом кофеїну волосяні фолікули підросли на 45% більше, ніж у слабкому розчині кофеїну. Як кажуть – результат очевидний. невіроятні факти про depiljacii, kofein i rost volos, volosy і menstrual'ny cykl, devochka-obez'janka, Priscilla Bezhano, bojязь' lishnih volos

В наявності було й збільшення життєвого циклу волосяних фолікул – 37%. Сукупність цих двох показників однозначно свідчить про те, що кофеїн є якісним стимулятором росту волосся. Тобто, милі пані, чим більше кави ви вживаєте, тим частіше вам потрібно робити депіляцію.

Видалення волосся рентгеном

Наприкінці XIX століття знову ж таки німецьким ученим було винайдено універсальний, на його думку, спосіб депіляції. Його метод був заснований на дії опроміненням рентгенівськими променями. У ті далекі часи ще не було відомо, що саме рентгенівські промені надзвичайно шкідливі для організму людини. На щастя, у нас ця тенденція не прижилася. Інакше, невідомо, скільки жінок постраждали б від такого звірячого методу депіляції. невіроятні факти про depiljacii, kofein i rost volos, volosy і menstrual'ny cykl, devochka-obez'janka, Priscilla Bezhano, bojязь' lishnih volos

Вплив гормональних циклів

Всім відомо, що за життя кожна без винятку жінка схильна до циклічних гормональних змін. Саме від рівня гормонів залежать такі показники як:

  • самопочуття;
  • настрій;
  • енергетичний потенціал;
  • чутливість.

Виявляється, щоб депіляція була найменш болюча, найкраще виконувати її у першій половині циклу, коли сприйнятливість жіночого організму до болю мінімальна. Майстри депіляції рекомендують позбавлятися небажаного волосся на 2-3-й день після закінчення менструального циклу. невіроятні факти про depiljacii, kofein i rost volos, volosy і menstrual'ny cykl, devochka-obez'janka, Priscilla Bezhano, bojязь' lishnih volos

У середині циклу больові відчуття сильніше, але, волосся, видалене в цей період відростає набагато повільніше. Тут є право особистого вибору. Хочете, щоб ріст волосся сповільнився - потерпіть і зробіть депіляцію на 13-14 день менструації. Друга половина менструального циклу найневдаліша для депіляції – і боляче, і волосся ріст не уповільнить.

Фобії та депіляція

Фобія, чи, висловлюючись простою мовою, сильний страх пов'язують із певними діями чи предметами. Депіляція не виняток і з нею пов'язують два види фобій:

  1. Хаетофобія - страх появи зайвого волосся. Люди, які страждають на цю фобію, практично не розлучаються з пінцетом. Процес видалення зайвої рослинності здається надмірно болючим.
  2. Трихофобія – страх попадання волосся в їжу. Трохи не те, але все одно проблема пов'язана з волоссям.

«Волосата» та щаслива

Попри моду, на природну рослинність на ногах, що стрімко набирає популярність, під пахвами та в зоні бікіні, велика частина суспільства обирає гладко виголені ноги. Не дарма коріння депіляції сягає далекого минулого. Але, виявляється, щасливо прожити довге та захоплююче життя, зайве волосся на обличчі жінки завадити не може. Це на своєму прикладі доводить історія життя Прісцилли Лаутер.

З'явившись на світ у далекому 1911 році, окрім гіпертрихозу, дівчинка була наділена подвійним рядом зубів. Вилікувати дитину в ті часи не уявлялося можливим (про депіляцію волосся на обличчі ще практично нічого не знали) та її батько, звернувся до відомого на той час шоумена Карла Лаутера з проханням, організувати «покази» своєї кошлатої дочки за гроші. Лаутер без проблем влаштував гастрольний тур «дівчинки-мавпочки», саме так називали Прісциллу в народі. невіроятні факти про depiljacii, kofein i rost volos, volosy і menstrual'ny cykl, devochka-obez'janka, Priscilla Bezhano, bojязь' lishnih volos

Незабаром, коли недбайливого рідного батька було застрелено у перестрілці, саме Лаутер удочерив її. До речі, він став дбайливим та люблячим батьком і навіть організував дівчинці гідну освіту.

На диво кудлата пуерториканка здобула й сімейне щастя, вона одружилася з єдиною у світі «людиною з крокодилячою шкірою» - Емміттом Бежано. Разом вони виступали до середини 1950-х років, після чого пішли на пенсію і щасливо доживали свої дні в невеликому флоридському містечку.

Ось такі дивовижні та маловідомі факти про такий, начебто, звичний термін «депіляція». Якщо вам відомо щось цікавіше, ділитеся інформацією в коментарях.