Трихопігментація волосся

Багато чоловіків зіштовхуються з проблемою випадання волосся. Через лисини вони комплексують і намагаються знаходити нові варіанти розв'язання питання як «повернути рослинність на голову». Одна з найпопулярніших на сьогодні процедур – пігментація шкірного покриву голови.

тріхопігментація, імітація волос, імітація ворошяних фолікул, бор'ба з облісінням, pigmentacija volosjanoj casti golovy

Суть процесу

Пігментацію шкіри голови не можна назвати легким процесом. Навпаки, процес цей дуже копіткий і займає чимало часу. При цьому фахівці відтворюють на місці лисини подібність мікро волосків.

Виконується процедура за допомогою спеціального інструменту, яким під шкіру вводиться пігмент. Усього виконують 2-6 сеансів, проміжок між ними становить 2-3 тижні. Після цього можна буде насолоджуватися якісною імітацією волосся.

Ця процедура підходить усім тим, хто страждає від сильного випадання волосся або від облисіння. Якщо Ви потрапите на прийом до спеціаліста своєї справи, то результат Вас приємно вразить. Імітація волосяних фолікул візуально нічим не відрізняється від короткої стрижки й виглядає дуже природно навіть на тих пацієнтах, у яких на голові не залишилося жодної власної волосинки. тріхопігментація, імітація волос, імітація ворошяних фолікул, бор'ба з облісінням, pigmentacija volosjanoj casti golovy

Побічні ефекти від процедури відсутні повністю. У Вас не залишиться ні шрамів, ні рубців. Якщо на голові ще частково залишилося власне волосся - не доведеться турбуватися про те, що воно випаде, оскільки процедура ніяк не впливає на ріст волосяних фолікул. Єдиними недоліками пігментації шкіри голови можна назвати тривалий період часу, протягом якого вона виконується та необхідність її періодичного повторення по всій голові або окремих ділянках.

Підготовка

Перед проведенням процедури Вам необхідно надати фахівцям інформацію про історію свого облисіння, чи проходили лікування, і який діагноз був поставлений Вам лікарем – трихологом. тріхопігментація, імітація волос, імітація ворошяних фолікул, бор'ба з облісінням, pigmentacija volosjanoj casti golovy

Після цього майстер косметичного салону разом із Вами складе план проведення процедур. На всіх етапах косметолог ретельно контролюватиме процес вживлення пігменту.

Результат

Процедура трихопігментації волосся допоможе Вам у таких важливих аспектах як:

  • Створення візуального ефекту щільності та густоти волосся;
  • Відтворення натуральної фронтальної та бічної (на скронях) лінії росту волосся;
  • Маскування симптомів повного чи часткового облисіння;
  • Приховування рубців, що залишилися після процедури пересадки волосся;
  • Приховування шрамів чи опіків, що залишилися після пережитих нещасних випадків. тріхопігментація, імітація волос, імітація ворошяних фолікул, бор'ба з облісінням, pigmentacija volosjanoj casti golovy

Сучасна косметична медицина пропонує широкий спектр доступних рішень для того, щоб допомогти чоловікам впоратися з проблемою випадання волосся. Серед них насамперед:

  • імплантація волосся ;
  • мезотерапія;
  • маскуючі препарати;
  • лосьйони.

тріхопігментація, імітація волос, імітація ворошяних фолікул, бор'ба з облісінням, pigmentacija volosjanoj casti golovy Але, перепробувавши багато з цих засобів, більшість чоловіків наважуються на трихопігментацію. Ця процедура здатна змінити не тільки вашу зовнішність, а й ваше світосприйняття, ставлення до вас оточуючих, подарувати впевненість у власних силах. Популярна в Європі та Америці техніка ТВП впевнено обростає шанувальниками й у нашій країні.

Не відкладайте консультацію у фахівця на завтра - розв'язуйте проблему прямо зараз і подаруйте собі стильну, акуратну та сучасну зовнішність.