Тридинг – корекція брів ниткою

Видалення зайвих волосків із брів та області над верхньою губою процедура зовсім не нова. Називається вона тридинг і про те, як правильно виконувати його ми зараз і поговоримо.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju Сама традиція коригувати брови нитками прийшла до нас із Стародавньої Індії. З того часу вона практично не змінилася і зараз активно використовується бровистами.

Принцип процедури

Сама технологія тридингу полягає у сильному натягуванні нитки , що утворює петлю. Сама петля накидається на волоски, які висмикуються одним різким рухом. Для його виконання використовується:

  • бавовняна нитка;
  • арабська нитка;
  • косметична капронова нитка.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju Синтетичну нитку використовувати не варто – вона сильно електризується та не створює необхідного для роботи натягу. Що стосується шовкової нитки , то вона занадто гладка і постійне зісковзування не дасть завершити процедуру.

Довжина нитки має бути приблизно півметра. Для кожної нової процедури використається новий відрізок нитки. Це необхідно, щоб уникнути інфекції. Але якщо забезпечити правильне зберігання нитки, то тридинг можна вважати найбезпечнішою з точки зору гігієни процедурою корекції брів.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju Проте процедуру тридингу брів не можна назвати безболісною. Правда, як і при вищипуванні брів, так і при депіляції за допомогою воску роздратування відбувається дуже швидко. Тобто корекцію брів ниткою можна виконувати навіть під час обідньої перерви. Після повернення на робоче місце у Вас не буде ні почервоніння, ні роздратування.

Вперше спробувавши на собі кілька екстравагантний тридинг , Ви практично відразу зможете помітити, що сама структура волосків на бровах починає змінюватися - вони стають м'якшими і значно тоншими. brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju Корекція брів ниткою має інші очевидні плюси:

  • волосяна цибулина не ушкоджується;
  • нитку видаляє навіть пушок, який складно забрати за допомогою пінцету;
  • не травмує шкіру;
  • можна використовувати на чутливій шкірі;
  • зводиться до мінімуму ризик вростання волосків.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju Виконуючи процедуру, варто відзначити, що якщо волосків багато, то найкраще захоплювати відразу кілька волосків. До речі, зверніть увагу, що для того, щоб виконати корекцію брів ниткою, Вам знадобиться зовсім небагато - дзеркальце, живильний крем, кілька кубиків льоду, серветки і, безпосередньо, сама нитка.

Виконуйте процедуру вранці або вдень, при хорошому освітленні. Після неї на кілька секунд додайте на брови кубики льоду – вони знімуть роздратування. І, звичайно ж, ми чекаємо на коментарі Ваші фотографії.