Трідинг – корекція брів ниткою

Видалення зайвих волосків із брів та області над верхньою губою процедура зовсім не нова. Називається вона трідинг і про те, як правильно виконувати його ми зараз і поговоримо.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju

Сама традиція коригувати брови нитками прийшла до нас зі Стародавньої Індії. З того часу вона практично не змінилася і зараз активно використовується бровистами.

Принцип процедури

Сама технологія трідингу полягає у сильному натягуванні нитки, що утворює петлю. Сама петля накидається на волоски, які висмикуються одним різким рухом. Для його виконання використовується:

  • бавовняна нитка;
  • арабська нитка;
  • косметична капронова нитка.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju

Синтетичну нитку використовувати не варто – вона сильно електризується та не створює необхідного для роботи натягу. Що стосується шовкової нитки, то вона занадто гладка і постійне зісковзування не дасть завершити процедуру.

Довжина нитки має бути приблизно пів метра. Для кожної нової процедури використовується новий відрізок нитки. Цього правила необхідно дотримуватися для того, щоб уникнути інфекції. Але, якщо забезпечити правильне зберігання нитки, то трідинг можна вважати найбезпечнішою з погляду гігієни процедурою корекції брів.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju

Процедуру тридингу брів не можна назвати безболісною. Щоправда, як і при вищипуванні брів, так і при депіляції за допомогою воску подразнення проходить дуже швидко. Тобто корекцію брів ниткою можна виконувати навіть під час обідньої перерви. Після повернення на робоче місце у Вас не буде ні почервоніння, ні подразнення.

Вперше спробувавши на собі дещо екстравагантний тридинг, Ви практично відразу зможете помітити, що сама структура волосків на бровах починає змінюватися - вони стають м'якшими і значно тоншими. brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju

Корекція брів ниткою має й інші очевидні плюси:

  • волосяна цибулина не пошкоджується;
  • нитка видаляє навіть пушок, який складно забрати за допомогою пінцету;
  • не травмує шкіру;
  • можна використовувати на чутливій шкірі;
  • зводиться до мінімуму ризик вростання волосків.

brovi korrekcija, korrekcija nit'ju, korrekcija triding, nit' dlja brovej, triding nit'ju

Виконуючи процедуру, варто відзначити, що якщо волосків багато, то найкраще захоплювати відразу кілька волосків. До речі, зверніть увагу, що для того, щоб виконати корекцію брів ниткою, Вам знадобиться зовсім небагато - дзеркальце, живильний крем, кілька кубиків льоду, серветки та, безпосередньо, сама нитка.

Виконуйте процедуру вранці або вдень при хорошому освітленні. Після неї на кілька секунд прикладіть на брови кубики льоду – вони знімуть подразнення. І, звичайно ж, ми чекаємо на коментарі та Ваші фотографії.