Тренд на склеєні вії

Жінкам, які звикли стежити за собою і відповідати модним тенденціям, можна перестати переживати через вії, що злиплися від туші. Легендарні "павучі лапки", які свого часу так любила популярна модель Твіггі знову в тренді.

pauch'i lamki, склеенние resnicy, trend на pauch'i lapki, moda на skleenné resnicy, tush' dlja skleivanija resnic Щоб зробити свої вії «модними», можна використовувати накладні вії з уже «готовими лапками». До речі, на них навіть є своєрідні грудочки, які утворює туш, що склеюється. Якщо Ваше ставлення до накладних вій не можна назвати лояльним, використовуйте туш з ефектом об'єму та подовження. pauch'i lamki, склеенние resnicy, trend на pauch'i lapki, moda на skleenné resnicy, tush' dlja skleivanija resnic

Неймовірно пощастило жінкам яким не завжди вдавалося поступово нанести туші та уникнути склеювання окремих вій. Що тільки не йшло в хід для того, щоб розділити їх – голки, шпильки та навіть канцелярські скріпки. Тепер із приходом нового тренду все навпаки. Популярний виробник макіяжу Maybelline New York навіть випустив спеціальні туші з грудочками Volum' Express The Colossal Spider Effect. pauch'i lamki, склеенние resnicy, trend на pauch'i lapki, moda на skleenné resnicy, tush' dlja skleivanija resnic

Така туш навіть якщо вона нанесена в один шар, вже склеює вії. Після нанесення другого шару ефект помітно посилюється. Причому вії, на які нанесена ця туш виглядають дуже натурально.

Самостійне склеювання

Для того, щоб досягти ефекту склеєних вій, просто густо намажте їх тушшю з ефектом об'єму. Не шкодуйте туші та наносите її щедрими шарами. Звичайно, навіть і не намагайтеся розділяти їх. pauch'i lamki, склеенние resnicy, trend на pauch'i lapki, moda на skleenné resnicy, tush' dlja skleivanija resnic

Зверніть увагу, що для процедури підійде лише нещодавно куплена туш. Якщо Ви користуєтеся засобом давно і він вже підсох - нічого не вийде. Щоправда, деякі жінки примудряються «насильно» склеювати вії за допомогою звичайного пінцету. Щоправда, ідеального варіанта в такому разі досягти буде дуже складно.

Макіяж з «павучими лапками»

Для любительок рок-н-рольного макіяжу підійде наступна порада – особливо густо наносите туш на прикореневу зону. Можна, і навіть потрібно допускати дотику туші до шкіри. Пофарбований чорною тушшю вій контур дуже нагадує макіяж з підводкою. pauch'i lamki, склеенние resnicy, trend на pauch'i lapki, moda на skleenné resnicy, tush' dlja skleivanija resnic Якщо Вам подобається експериментувати з незвичайними образами – використовуйте поєднання «павучих лапок» з манікюром у стилі «нюд» або ж поєднуйте склеєні вії з помадою в яскравих тонах.

А що подобається більше особисто Вам? Акуратно розділені чи склеєні вії? І чи зважитеся особисто Ви на такий дещо сміливий макіяж? Відповіді чекаємо на коментарі.