Трафарети для брів

Зробити акуратні та симетричні брови самостійно в домашніх умовах зовсім нескладно. Виконати корекцію брів без бровиста зовсім не складно, особливо якщо у Вас є готовий трафарет для брів.

trafaret dlja brovej, forma brovej, brovi pri pomoshhi trafareta Це унікальне пристосування не лише полегшить процес догляду за собою, а й допоможе значно заощадити час, витрачений на процедуру. Акцентування брів вже стало не лише звичним, а й модним рішенням для більшості сучасних дівчат та жінок. У деяких випадках у дівчат самостійно виходять практично ідеальні брови з гарним заломом. Особливо привабливо вони виглядають, якщо підкреслені тінями або олівцем усередині контуру або по ньому.

trafaret dlja brovej, forma brovej, brovi pri pomoshhi trafareta Єдина помилка, яку допускає більшість жінок – це помилка у співвідношенні ширини та довжини брів з овалом обличчя, та іншими особливостями зовнішності. Зараз я розповім Вам про те, як підібрати оптимальну форму для своїх брів і навіть про те, як зробити трафарет для брів самостійно.

Що таке трафарет для брів

По суті, трафарет є смужкою з пластику або паперу, в якій виготовлений дугоподібний виріз певної форми. Таким чином, трафарет виконує одночасно дві функції.

По-перше, саме за його допомогою можна правильно визначити, яка саме форма найкраще підходить до Вашого овалу обличчя. По-друге, за допомогою трафарету можна легко коригувати форму брів. З його допомогою якісно та ретельно заповнюються всі прогалини. Також олівцем, гелем або тінями можна без проблем заповнити прогалини, змінити інтенсивність кольору і не вийти при цьому за контур лінії брів.

trafaret dlja brovej, forma brovej, brovi pri pomoshhi trafareta Якими бувають трафарети

Трафарет для брів не можна назвати найпопулярнішим бьюті-аксесуаром. Проте, якщо Ви вирішили придбати його, зверніть увагу на нюанси, які відрізняють різні види трафаретів.

Розрізняють трафарети залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені – це може бути пластик чи папір. Вибираючи між накладками трафаретами, призначеними для однієї брови, та подвійні трафарети варто вибирати другі. Зроблені в них прорізи одночасно для двох брів дозволяють уникнути асиметричності в намальованих бровах.

Є трафарети-накладки на одну брову. Вони компактні, але мають істотний недолік - є небезпека намалювати асиметричні брови. У цьому сенсі варіанти з прорізами одразу для обох брів значно знижують подібні ризики. trafaret dlja brovej, forma brovej, brovi pri pomoshhi trafareta

Окремою категорією можна розглядати трафарети - маски. Те, як ними користуватися, залежить від їхнього конкретного типу.

Плоскі трафарети з проробленими прорізами для очей і носа, розкреслюються таким чином, щоб відразу ж стало зрозуміло, як саме потрібно ними користуватися. Якщо використовувати плоскі трафарети зі спеціальними прорізами для очей та носа, то вони вже відразу надходять у продаж розкресленими для того, щоб було просто зрозуміти, як саме співвідносити форму брів з іншими рисами обличчя та правильно коректувати їх форму. trafaret dlja brovej, forma brovej, brovi pri pomoshhi trafareta

Якщо Ви збираєтеся використовувати маски-трафарети, виготовлені з твердого пластику – закріплюйте їх на переніссі спеціальним тримачем. Це дозволить без проблем заповнити простір кольором.