Термолак - манікюр, що змінює колір

Звичний радіент знають усі, а ось нова альтернатива - термолак, ще не такий популярний. У чому особливості цього складу ми зараз поговоримо.

термолак, лак которий реагує на температуру, лак которий menjaet квет, лак мемелеон

Принцип дії термолаку

Головний принцип дії термолаку – це особливості температурного режиму у приміщенні або на вулиці. Власне, про це і говорить сама назва засобу. Частинки лаку у його складі реагують і на температуру нігтів, і навіть на температуру самих пальців. Що стосується кольорової гами цього гарного покриття, то тут вибір дуже великий - від світлих і пастельних до чорного і темного фіолетового.

Щоправда, розібратися яким саме буде відтінок прямо у флакончику практично нереально. Занадто велике значення має температура повітря у квартирі чи манікюрному салоні. Найкраще при виборі керуватися спеціальними вкладками. кольору термолаку

Вибираючи термолак, не забувайте, що при підвищенні температурного режиму він світлітиме, а при зниженні – навпаки, ставатиме темніше. Враховуючи таку особливість складу, наносити такий лак найкраще у весняно-осінній період. Тоді відмінності кольору лаку на нігтьовій пластині та вільному краї буде найбільше помітно. Особливо в ті моменти, коли ви будете виходити на вулицю або, навпаки, повертатиметеся до приміщення.

Особливості нанесення термолаку

Складного в нанесенні термолаку немає нічого. Попередньо обробіть нігті та зробіть манікюр – апаратний або обрізний. Видаліть кутикулу та знежирте нігті. Спочатку слід нанести на нігті базу і дати їм повністю висохнути. Так покриття стане стійкішим.

термолак, лак которий реагує на температуру, лак которий menjaet квет, лак мемелеон

Термолак варто наносити у два шари. Рухи мають бути спрямовані від середини нігтьової пластини вздовж до бічних валиків. Підсушіть перший шар перед тим, як наносити другий. Після того як висохне другий шар, нанесіть закріплювач. Термолак тримається так само як звичайний лак і видаляється він так само як і звичайний лак, бажано використовувати суміші без ацетону.

Які варіанти дизайну можна використовувати

Крім того, що термолак сам собою змінює кольори, з ним можна експериментувати. Наприклад, оригінально виглядатиме французький манікюр. Посмішка проявлятиметься сама по собі. Перехід буде трохи розпливчастим, що нагадує градієнт. термолак градієнт

До речі, зверніть увагу, що у продажу є гель лак з ефектом термо. Такі лаки тримаються набагато довше. Спробуйте цікавий варіант лаку, який змінює колір залежно від температурного режиму. Повірте, виглядає такий лак дуже оригінально.

Якщо вам сподобався термолак, обов'язково робіть фотографії та надсилайте їх нам у коментарі. З нетерпінням чекаємо на гарні фото.