Технології та особливості чоловічого нарощування вій

Чоловіче нарощування вій вважається складною процедурою через часті прояви алергічних реакцій, що виявляються в почервонінні очей і їх подразненні. Також у чоловіків відзначається тенденція звикання до нарощування, що згодом призводить до сильного зношування рідних вій. Поговоримо і про інші особливості чоловічого нарощування.

До всіх складнощів можна сміливо додати факт того, що зовсім не просто знайти майстра лешмейкера, готового братися до нарощування вій чоловікам. Але якщо говорити в цілому, то не можна однозначно стверджувати, що нарощування чоловікам робити не рекомендується. В силу професійної необхідності деяким чоловікам обов'язково необхідно виглядати презентабельно, а в цьому нарощування вій цілком здатне стати одним з ключових моментів.

Особливості чоловічого нарощування

Технічно чоловіче нарощування практично не відрізняється від жіночого. Але деякі особливості майстрам все-таки слід враховувати. Йдеться про правильний підбір:

  • довжини нарощених вій – чоловічі вії мають виглядати максимально натурально;
  • кольорового відтінку – чоловікам краще вибирати класику – чорний та коричневий тони;
  • методики нарощування – найкраще зупинити увагу на пучковій та японській технології.

Головні етапи чоловічого нарощування

Основними етапами чоловічого нарощування вій вважаються:

  1. Знежирення – лешмейкер повинен видалити з вій залишки природного жиру та пилу, косметики та грязьових частинок. Це забезпечить стійке кріплення нарощеного матеріалу.
  2. Кріплення вій – найкраще використовувати клей із гіпоалергенним складом. Кріпляться вії до натуральних, починаючи із зовнішніх куточків очей, поступово пересуваючись до внутрішніх.

Як і при нарощуванні вій жінкам, на стійкість впливає стан здоров'я рідних вій. У середньому вони оновлюються раз на 2-3 місяці. Звичайно ж, не менш важливою є і якість матеріалу, який був обраний для нарощування.

Насамкінець варто відзначити, що за кордоном чоловіче нарощування вже вийшло за рамки стереотипів і мало кого дивує. Можливо, незабаром цей тренд приживеться і в нас і перестане здивувати.

А як ви ставитеся до того, що чоловіки нарощують вії? Поділіться своєю думкою у коментарях.