Татуювання на нігтях

Звичайними татуюваннями вже не здивувати нікого. Чого не скажеш про тату в нейл арті. Татуювання на нігтях, так само як і тату на волоссі – креативне рішення для людей, які віддають перевагу сміливим експериментам зі своїм тілом.

tatuirovki na nogtjah, nogti i tatu, tatuazh nogtej, genderny tatuazh, nogti s tatuirovkami Ідея змінити звичний манікюр на татуювання, вперше відвідала світлу голову особистого фешн-консультанта дизайнера Ріка Оуенса – Ембі Степлтон та її знайомого – майстра тату Крістіана Бойнда. Саме цьому тандему належить ідея створення незвичайного тату салону Needle Nails.

Як роблять тату на нігтях

Малюнок на нігтьових пластин наноситься фарбою для татуювання. Її склад дещо відрізняється від звичайної фарби, він не проникає глибоко у нігтьові пластини. Залишаючись лише на поверхні нігтя малюнок «відростає» разом із ним і в результаті, по-перше, він абсолютно нешкідливий, по-друге – не залишається на нігті назавжди, зникаючи з часом.

tatuirovki na nogtjah, nogti i tatu, tatuazh nogtej, genderny tatuazh, nogti s tatuirovkami Головною з переваг своєї методики – татуювань на нігтях, Ембі та Крістіан вважають те, що вони абсолютно нешкідливі. У той час, як шеллак, так і гель лак при регулярному використанні виснажують нігтьові пластини, перетворюючи їх на ламкі та неживі подоби нігтів.

Стираємо гендерні кордони

Новий тренд – тату на нігтях, здатний повністю стерти гендерні кордони в манікюрі. Звісно, гель-лаком на чоловічих нігтях вже давно нікого не здивуєш. Проте далеко не всі чоловіки готові настільки креативно доповнити свій образ. Саме для тих, хто ще не готовий настільки сміливо почати декорувати нігті лаком, але вже готовий виглядати стильно та незвичайно, створено тату на нігтях.

Почати можна з мінімалістичного тату на нігтях чорного кольору. До речі, саме з чорного кольору починали й прихильники традиційного лаку на чоловічих нігтях. Це й A$AP Rocky, і Марк Джейкобс, Джонні Депп та Гаррі Стайлс. Саме ці стильні та креативні противники токсичної маскулінності та стали засновниками тренду фарбувати нігті представникам чоловічої статі. tatuirovki na nogtjah, nogti i tatu, tatuazh nogtej, genderny tatuazh, nogti s tatuirovkami

Але, повертаючись до татуювань на нігтях, варто зауважити, що багато сміливців саме зараз починають експериментувати з татуюваннями на нігтях. Деякі з них не особливо ризикують і поки що обмежуються рок-н-рольними мотивами. Інші ж, намагаються бути більш креативними та використовують альтернативні методики та малюнки для трансформації власного образу.

Інші техніки тату на нігтях

Ті, хто так і не наважується ризикнути та набити татуювання прямо на нігтях, існують зовсім вже безпечні способи спробувати собі, як будуть виглядати такі нігті. Саме для цього призначаються спеціальні наклейки.

tatuirovki na nogtjah, nogti i tatu, tatuazh nogtej, genderny tatuazh, nogti s tatuirovkami Відома на весь світ татуювальниця Саша Масюк, яку в інтернеті та соціальних мережах знають як @sashatattooing, випустила цілу колекцію своїх фірмових тату-наклейок. Вже зараз, в її асортименті понад сто ескізів на нігті будь-якого розміру, форми та довжини:

  • кольорові малюнки;
  • нульові малюнки у техніці мінімалізму;
  • тваринні мотиви;
  • рослинні орнаменти;
  • черепи та скорпіони для любителів готики;
  • китайські мотиви з ієрогліфами;
  • метелики для романтиків.

Загалом, вибирати точно є з чого. А головне, все абсолютно безпечно і, якщо малюнок раптом не сподобається, його можна зняти будь-якої миті, не чекаючи поки нігті відростуть.

tatuirovki na nogtjah, nogti i tatu, tatuazh nogtej, genderny tatuazh, nogti s tatuirovkami Де можна зробити справжнє тату

Для тих, хто все-таки зважився зробити справжнє татуювання на нігтях, новини поки не дуже втішні. Поки що татуювання такого роду майстри роблять тільки в США, у Нью-Йорку. Іноді виїжджають до Європи та радують там любителів креативу. У країнах пострадянського простору їх поки що не було.

Підбиваючи підсумки можна сказати, що робити чи не робити татуювання, чи модне у наші дні шрамування питання суто особисте. Хтось ризикує своїм тілом, хтось задовольняється тим, що розглядає татуювання інших.

Але, якщо Ви все-таки зважитеся - шукайте майстра з татуювання на нігтях, можливо незабаром вони з'являться і в нашій країні. І, якщо у Вас все-таки вдасться зробити таке тату – обов'язково поділіться фотографіями у коментарях.