Татуаж брів або ламінування – що краще

Кожна жінка прагне зробити своє обличчя ідеальним. І в цьому не обійтися без корекції форми брів. Саме їх виразність і правильно підібрані контури здатні кардинально трансформувати зовнішність, зробивши її милою і привабливою.

brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Багатовікова історія брів неодноразово змінювала моду на їхню форму. Щоб не витрачати час на щоденне «наведення краси» на бровах, жінки йдуть у косметичний салон для того, щоб зробити татуаж брів або їх ламінування. Що ж являють собою ці процедури, чим вони відрізняються і чи можна якусь із них назвати кращою? Зупинимося на всіх цих питаннях докладніше.

Ламінування

Його називають новим трендом у косметології. Застосування цього способу дозволяє майстрам косметичних салонів надавати правильний напрямок навіть самим неслухняним бровам.

Перевагами ламінування цілком заслужено вважаються:

 • Фіксація ідеальної форми брів;
 • Цілісність шкіри та структури волосків;
 • Захист брів від впливу агресивного зовнішнього середовища;
 • Можливість зміцнення, зволоження та відновлення структури волосся;
 • Можливість фарбування у потрібний відтінок;
 • Збереження природного виду брів;
 • Відсутність необхідності додаткового догляду;
 • Миттєвий результат.

На виконання процедури в середньому потрібно буде витратити півтори години. Перед виконанням ламінування брови та шкіру навколо них знежирюють. Для цього косметологи використовують спеціальні тоніки. brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Після очищення шкіра та брови піддаються обробці засобом, в основі якого міститься тіогіколева кислота. Саме вона надає волоскам м'якості та слухняності.

Через 40 хвилин на брови наносять ламінуючу суміш. Після цього, за бажанням, можна нанести на брови фарбу. На завершення процедури результат фіксується засобом, що містить кератин.

Ефект від ламінування зберігається протягом 6 тижнів, а при правильному догляді та довше. Ламінування оптимально підходить для тонких брів, брів, що погано піддаються укладанню, для жорсткого та неслухняного волосся світлих відтінків.

До недоліків процедури належать:

 • Ризик появи алергічних реакцій;
 • Неможливість виконання процедури під час вагітності та годування груддю;
 • Протипокази у разі пошкодженої шкіри.

Також за допомогою ламінування неможливо розв'язати питання з рідкими бровами, змінити їх природний згин, змінити форму брівних дуг. Також ламінування не приховає рубці на шкірі.

Татуаж

Татуаж вважається оптимальним способом для того, щоб зробити брови ідеальними. Ефект від нього відрізняється стійкістю. Майстри косметичних салонів використовують кілька варіантів нанесення татуажу. brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Наприклад, пудрові брови виконуються внесенням пігментних частинок у верхній шар шкірного покриву. Розтушовку виконують без різких переходів. Брови набувають доглянутого вигляду, в розтушовці зовсім не видно переходів. М'яке нанесення фарбуючого складу не залишає чітких контурів. Пудрові брови допоможуть:

 • надати надто світлим бровам темний відтінок;
 • приховати шрами та рубці;
 • приховати наслідки попереднього татуажу.

Цей вид татуажу не підходить для брів темних відтінків. brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Воскова техніка ідеально підходить тоді, коли брови рідкі. Тоді майстри, ретельно промальовуючи кожну волосинку, надають бровам природності. Деякі майстри віддають перевагу комбінованій техніці, що поєднує в собі пудровий та восковий методи. Перевагами татуажу можна вважати:

 • відсутність потреби щоденного нанесення макіяжу;
 • мейкап не «пливе» під дощем чи у басейні;
 • навіть щойно прокинувшись ви виглядатимете на всі 100%.

Найбільше татуаж підходить жінкам, чиї брови бляклі або частково відсутні. brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Але, як і всі інші косметичні процедури, татуаж не позбавлений недоліків. До них насамперед відносять:

 • одноманітність образу – змінити імідж можна буде лише через 2 роки, після того, як зійде попередня фарба;
 • зняття татуажу лазерним способом займає багато часу. На повне видалення фарби доведеться витратити 1.5 місяці (кілька сеансів);
 • процедура досить болісна, необхідна місцева анестезія;
 • насиченість фарб з часом тьмяніє;
 • татуаж потребує періодичних коригувань.

Крім цього, відновлювальний період займає тиждень часу, протягом якого поступово відбувається відшаровування скоринок. Віддирати їх самостійно не можна в жодному разі. У цей час ваша зовнішність буде не особливо презентабельною і в людних місцях доведеться бувати якнайменше. brovi, коррекція brovej, laminirovanie brovej, tatuazh brovej, korrekcija brovej v kosmeticheskom salone

Що краще

Звичайно ж, вибір між ламінуванням та татуажем справа суто особиста. Але, як стало зрозуміло з нашої статті, ламінування не підійде власницям рідких брів і не допоможе приховати шрами, якщо є така необхідність.

Водночас для того, щоб виконати татуаж брів, необхідно остаточно визначиться з їхньою формою, тому що вивести тату буде дуже і дуже складно. Але, в будь-якому випадку для того, щоб брови були гарними та натуральними, потрібно звертатися до професіоналів.

Чи пробували ви кардинально змінювати зовнішність за допомогою одного з описаних вище методів? Діліться у коментарях своїми враженнями.