Тату очного яблука

Демонстрація своєї неординарності – це звичне явище стильної та креативної молоді. Саме молоді люди частіше наважуються на кардинальні, а часом і неймовірні зміни своєї зовнішності. І одна з таких трансформацій – тату на очному яблуку.

tatu glaz, tatuirovki glaznogo jabloka, glaza i tatuirovka, glaznye jabloki s krasitelem Татуажем на обличчі, бровах і тілі вже давно нікого здивувати не вийде. Звичайно, якщо це не повне перетворення тіла, наприклад, як у випадку з проектом «Чорний прибулець». Як показала практика, цей випадок зовсім не поодинокий. Щоправда, не всі вирішуються повністю перетворюватися на інопланетну істоту. Але ось тренд на чорне чи кольорове очне яблуко підтримав багато хто. Чи небезпечна ця процедура і хто вперше наважився її зробити, ми зараз Вам і розповімо.

Передісторія

Виявляється, ідея змінювати очне яблуко дуже давня. Вперше її почали практикувати ще мешканці Стародавнього Риму. Так вони намагалися приховати жовтизну очного яблука, що виникла внаслідок певних захворювань. Традиція забулася, і знову про фарбування рогівки згадали лише у ХІХ столітті. tatu glaz, tatuirovki glaznogo jabloka, glaza i tatuirovka, glaznye jabloki s krasitelem Тоді, ще не знаючи про шкоду засобів, для очного яблука їх застосовували в операційних втручаннях на рогівці. Зміну кольору рогівки в косметологічних цілях почали робити лише у XXI столітті. Якщо бути точнішим, то перший експеримент припав на 2007 рік.

Механізм виконання процедури

За таке делікатне тату візьметься далеко не кожен із майстрів тату салонів. Але, якщо Ви таки знайшли фахівця такого профілю, обов'язково відвідайте лікаря та переконайтеся, чи немає у Вас алергії на барвники, та проведіть повну діагностику здоров'я очей. tatu glaz, tatuirovki glaznogo jabloka, glaza i tatuirovka, glaznye jabloki s krasitelem Процедура виконується у три етапи:

  1. Закапують очі краплями для анестезії.
  2. За допомогою ультратонкої голки вводять барвник в око.
  3. Голка витягується, а залишок пігменту видаляється з ока промочуванням.

При цьому, зауважте, жодної загальної анестезії. Мало того, відразу змінити колір очного яблука не вийде і процедуру доведеться повторити як мінімум три рази. Це необхідно для почергового заповнення верхнього, середнього та нижнього шару зорового центру. Між процедурами майстер обов'язково має спостерігати за станом очей клієнта. У разі появи набряків або нерівномірного розподілу пігменту з наступним тату доведеться почекати, а то й зовсім відмовитись. tatu glaz, tatuirovki glaznogo jabloka, glaza i tatuirovka, glaznye jabloki s krasitelem

Ризики та ускладнення

Чого приховувати – процедура дуже і дуже ризикована. Якщо в око потрапить інфекція, вона може призвести до повної втрати зору. Не виключені запалення, розшарування сітківки та алергічні реакції, оскільки жоден із барвників офіційно не запатентований.

Отже, як ускладнення можливі:

  • підвищена світлобоязнь та сльозогінність;
  • заростання зіниці фіброзною тканиною;
  • глаукома та катаракта;
  • сліпота – повна чи часткова.

tatu glaz, tatuirovki glaznogo jabloka, glaza i tatuirovka, glaznye jabloki s krasitelem Підбиваючи підсумки, можна сказати, що хоч зміна зовнішності справді надзвичайно ефектна та видовищна, але ризики ускладнень також надзвичайно серйозні.

Тому варто дуже добре зважити всі «за» і «проти» перш ніж погодитися на такий ризик заради того, щоб здивувати оточуючих. А як Ви ставитеся до таких змін? Розкажіть нам у коментарях.