Тату на обличчі

Більшість сучасних людей навіть і не розглядають нанесення татуювання на обличчя. З усім тим мода дама мінлива і на вулицях міста можна зустріти хлопців, і дівчат не тільки з яскравим екстремальним манікюром, а й з татуюваннями, що шокують.

tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami Походження та популярність у сучасному суспільстві

Спочатку тату на обличчі були прерогативою деяких субкультур, переважно це було корінне населення Африки, Австралії, Південної Америки. Звичайно ж, зображення, які наносили на обличчя древні люди та племена, що зберегли самобутній стиль життя, зовсім не нагадують ті, що популярні у сучасної молоді. У субкультурах переважно використовувалися всілякі лінії, штрихи чи символи. tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami

На обличчях наших сучасників чого тільки не побачиш. Деякі, особливо креативні модники взагалі перевтілюються до невпізнанності. Чого тільки вартий проєкт «Чорний прибулець», що викликав навколо себе величезну кількість неоднозначних думок.

Звичайно ж, краса - поняття дуже неоднозначне і татуювання на обличчі оточуючі сприйматимуть дуже по-різному. Одні будуть обурюватися, інші захоплюватимуться, треті залишаться абсолютно байдужими.

За статистикою, жінки роблять татуювання на обличчі набагато рідше, ніж чоловіки. Це не дивно, адже така своєрідна прикраса як малюнок на обличчі, до того ж малюнок, що залишиться назавжди, – це серйозне рішення. Виправити помилку буде досить складно. Саме тому більшість жінок якщо вже і наважуються нанести на обличчя татуювання, то вибирають мінімальне витончене зображення. tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami

Знову ж таки, винятком із цього правила виступають особливо креативні любительки екстриму. І іноді на ніжному дівочому личку можна зустріти агресивне татуювання. Щоправда, у нашому суспільстві буде досить складно знайти хорошу офіційну роботу. Навряд чи керівництво солідної компанії позитивно поставиться до екстремального тату.

Ваше рішення

Проте наше обличчя, за допомогою якого ми висловлюємо емоції та почуття, як кажуть, особиста власність. Я нікого переконуватиму, просто відповім на найпоширеніші питання, які люди ставлять, перш ніж вирушити до тата майстра. tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami

Чи це боляче?

Сила больових відчуттів безпосередньо залежить від зони, яку ви оберете для нанесення тату. Найменше страждати доведеться у випадку, якщо малюнок Ви наносите на:

  • лобі;
  • підборідді;
  • вилицях;
  • скронях;
  • області біля рота.

Найбільш хворобливими зонами на обличчі вважаються щоки та повіки. Тут майстру доводиться розтягувати шкіру для глибокого проникнення голки. Головне під час проведення такої процедури не нервувати та тримати себе в руках. Якщо Ви сіпнетеся, не виключено ризик пошкодження ока. tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami

Швидкість зникнення

З часом усі, без винятку, татуювання змінюють свій вигляд. Але, тату на обличчі особливо схильні до перебігу часу. І сприяють цьому відразу кілька факторів:

  • вплив ультрафіолету та вітру – обличчя постійно під їх впливом та не «ховається» під рукавами одягу;
  • надмірна постійна рухливість м'язів обличчя;
  • регулярне очищення шкіри – у дівчат доповнюється нанесенням макіяжу та його зняттям.

tatuirovki, tutu na lice, tatuazh, risunki na lice, lico s tatuirovkami Також прискорюють «старіння» татуювання і такі обставини, як засмага – маються на увазі й природний процес, і процедура в солярії, походи до косметолога.

Звичайно майстри в салоні тату можуть періодично коригувати лінії малюнка. Однак тут можливі ускладнення у вигляді втрати його чітких форм. А чи погодилися б ви особисто на такий креативний вираз свого «Я»? Розкажіть нам у коментарях.