Тату на бровах

Татуаж брів – річ вже цілком звична. Але, семимильні кроки індустрії краси не дозволяють модникам та модницям залишатися на досягнутому і тепер пропонують спробувати більш креативне рішення – зробити на бровах татуювання.

tatuirovki na brovjah, brovi s tatuirovkami, tatuirovki i brovi, tatuiry brovjah Татуювання чи татуаж – у чому різниця?

Поняття татуювання та татуаж плутають багато хто. По суті, татуаж брів свого часу змінив перманентний макіяж і є промальовуванням власної лінії брів. Здебільшого, цю процедуру роблять жінки з рідкими та непоказними бровами. А ось татуювання - це повністю художнє рішення дизайнера. Тут малюнок вже не повинен повторювати лінію брів. Навпаки, він різко відрізняється від природної лінії брови та робить образ чоловіка та жінки унікальним. Так, не дивуйтеся, що татуювання на бровах однаково часто роблять і чоловіки, і жінки. tatuirovki na brovjah, brovi s tatuirovkami, tatuirovki i brovi, tatuiry brovjah

Історична передісторія

Вважається, що традиція створення на обличчі, зокрема на бровах, малюнків належить давнім полінезійським народностям і не менш давнім племенам Маорі. У ті далекі часи жителі племен вдавалися до такої техніки виділення свого обличчя, одразу з кількох причин, серед яких:

  • виділення своєї приналежності до певного племені;
  • підкреслення свого становища у соціумі;
  • демонстрація бойових заслуг, що відрізняє сміливих та хоробрих воїнів.

tatuirovki na brovjah, brovi s tatuirovkami, tatuirovki i brovi, tatuiry brovjah Але не всі нанесені на обличчя та брови татуювання були почесними. Деякі з них, навпаки, вважалися дуже ганебними й, звичайно, їх наносили насильно. Такими малюнками таврували рабів та злочинців.

Зараз вважається, що саме цей первісний поділ татуювань і став появою в сучасних тату салонах двох стилістичних напрямків:

  1. Трайбл – однотонні, сірі чи чорні татуювання
  2. Треш тату – дещо шокуючі, панківські татуювання.

тату Тепер, нанесення татуювань вже зовсім не свідчить про належність до певного стану. У наші дні тату наносять для того, щоб самовисловитися і виділиться з натовпу.

Які малюнки популярні

Звичайно ж, вирішивши прикрасити брови татуюванням Ви можете підібрати в салоні тату абсолютно будь-який варіант. Ми ж підкажемо, які з них зараз найбільш затребувані:

Написи - найчастіше на бровах назавжди зображують імена коханих і близьких серцю людей, знаменні дати, невеликі крилаті фрази, що складаються з одного-двох слів, але в той час мають глибокий зміст. Причому і жінки, і чоловіки вибирають нанесення на брови саме написів практично однаково часто.

tatuirovki na brovjah, brovi s tatuirovkami, tatuirovki i brovi, tatuiry brovjah Символи – вони найчастіше свідчать про належність до певної професії, сферу діяльності чи захоплення. Як варіант це можуть бути ноти або скрипковий ключ, перукарні ножиці або лук стрілка.

Трайбл та рослинні елементи – малюнки переважно абстрактні. Це можуть бути листочки або гілочки з квіточками або просто геометричні візерунки, які стандартно малюють уздовж брів.

Декор – цей вид завжди більше припадав до душі романтичним молодим дівчатам. Вони наносять на брови квіточки та сердечка, корони чи метеликів.

Так що, милі жінки експериментуйте та фантазуйте – все у Ваших руках. Головне тут зважитися на кардинальну зміну образу та підібрати свій власний стиль. Ми ж своєю чергою чекаємо на Ваші фото в коментарях.