Така різна депіляція
Вибираючи для себе ідеальний спосіб депіляції можна заплутатися у великій кількості всього, що пропонує сучасна індустрія б'юті. Що являє собою кожен із них я зараз і розповім.
Звичайно ж, зараз усі говорять про те, що в моду знову увійшла тенденція натуральної рослинності й навіть кінозірки обирають волосся під пахвами і в паху, залишаючи його виконувати своє безпосереднє призначення. Але, це справа особистих побажань і, власне кажучи, депіляція ще зовсім не заборонена), та й голити пахви люди почали вже дуже давно, спочатку використовуючи для цього рослини. Для того, щоб шкіра була ідеально гладкою, жінки вже випробували багато методів, найвідомішими з них є:
- гоління ;
- електрична епіляція ;
- депіляція хімічними засобами;
- цукрова депіляція - шугарінг;
- воскові смужки.
Вибираючи між кожним із них необхідно звернути увагу на низку супутніх факторів. Йдеться про:
- фінансові витрати;
- ефективність процедури;
- больовий фактор.
Не кожній жінці по кишені регулярні візити до косметологічного салону. Тому, багато хто з них воліють виконувати депіляцію в домашніх умовах і депіляцію народними методами.
По ефективності на першому місці звертають увагу на тип шкіри й жорсткість волосся, що видаляється. Тут не можна, як кажуть, розчісувати все під один гребінець, тому що те, що ідеально підійде Вашій сестрі, може категорично не підійти особисто Вам.
Що стосується больового порога, то тут все дуже індивідуально. Кожна жінка по-своєму відчуває біль та сприймає його. Деяким навіть воскові смужки можуть завдавати неймовірного болю.
Розібравшись із цим, і вивчивши цікаві факти про депіляцію, можемо сміливо переходити до виконання процедури.
Гоління
Це найдавніший зі способів позбавиться небажаного волосся на тілі. Старшим за нього може бути лише метод, який застосовували на Стародавньому Сході – епіляція за допомогою шовкових ниток. Зараз шовковими нитками практично не користуються і на ринку достатньо різноманітних лез, засобів до гоління і після нього. Ще трохи раніше вважалося, що такий спосіб епіляції ще більше сприяє посиленню росту волосся, але зараз у ці упередження вже ніхто не вірить.
Епілятор
Електричний або механічний депілятор, по суті, вириває волоски разом із цибулинами, щільно захоплюючи їх під час руху по тілу. Спочатку це досить боляче, але, виконуючи процедуру постійно, до неї звикаєш. Перевагами методу є те, що застосовувати його можна і недосвідченим дівчатам, також епілятор легко можна без проблем брати з собою в подорож. До недоліків відноситься можливість алергії, вростання волосків та, відповідно, запальні процеси.
Хімічні засоби
Для цього виду депіляції відносять різні гелі, креми або лосьйони. Як варіант використовуються аерозолі. Всі ці засоби діють методом хімічного ураження основи волосини. Проте, цикл зростання залишається тим самим, оскільки корінь засобом не уражається. Мінусом можна вважати неможливість використання на чутливій шкірі.
Шугарінг
Волосся видаляється густою підігрітою цукровою масою. Ризику вростання волосся практично немає, алергічна реакція відсутня, і волосся не відростає майже півтора місяці.
Віск
Воскова епіляція схожа з шугарингом і виконується восковими пластинами, або воском спеціального складу. Без проблем виконується у домашніх умовах. У салонах використовується твердий аналог воску, який нагрівають до певної температури. Розширені пори сприяють видаленню максимальної кількості волосся. процедура в чомусь схожа на депіляцію фіто смолою.
Отже, я розповіла Вам про головне та висновки вже за Вами. А може, Ви розповісте мені щось цікаве про Ваші улюблені методи епіляції.