Таємниці домашнього педикюру

Зараз багато наших співвітчизниць, рятуючись від війни, були змушені виїхати за кордон. Як відомо, вартість манікюру та педикюру в Європі досить висока. Тому я розповім вам головні секрети, скориставшись якими ви зможете зробити ідеальний педикюр самостійно, у домашніх умовах.

Обробка п'ят

Для того, щоб впоратися з потовщеною шкірою на п'ятах, потрібно використовувати спеціальні скраби та пилочки для нігтів. Скраби чудово відлущують шкіру, що омертвіла, а за допомогою пилки вона відмінно очищається.
Для підошви добре підійде сольовий скраб з високим рівнем абразивності. Стануть в пригоді й антибактеріальні якості солі. Після пилки не забудьте зволожити ноги вітаміном Е. Також зберегти вологість шкіри на п'ятах дозволять спеціальні силіконові протектори для п'ят.

Вибираючи крем для п'ят, слід пам'ятати про те, що шкіра в цій області в сім разів товща, ніж шкіра, наприклад, на обличчі. Тому крем для ніг має бути потужним, насиченим активними елементами, здатними проникнути в глибинні клітини шкіри.

Експерти рекомендують масажувати ступні щонайменше 20 секунд щодня. Рухи повинні бути скручуючими або пощипуючими. У такому разі ви зможете повернути еластичність навіть тим ділянкам шкіри, на яких утворилися мозолі.

Обробка кутикули

Зараз багато експертів говорять про те, що не варто повністю позбавлятися кутикули. Мотивують вони таку позицію тим, що якщо кутикула дана нам природою, то видно для чогось необхідна. Скажімо так, ще одна теорія повернення до натуральності, так само як і тенденція переставати позбавлятися рослинності на тілі.

Ці фахівці радять замість звичних для всіх апельсинових паличок користуватися звичайною зубною щіткою. Пройдіться нею по нігтях після душу і м'яко зніміть кутикулу, що розпарилася.

Нігті

Для обробки найкраще використовувати ніжну скляну пилку. З її допомогою можна оформити гарну форму нігтів і при цьому не поранитися. Сяйво нігтів, їх блиск можна забезпечити за допомогою м'якої замші. Вона ніжніша за більшість бафів і не зашкодить нігтьовій пластині.

Ось так, дуже легко можна зробити самостійний манікюр в домашніх умовах. Ви маєте власні секрети? Розкажіть нам у коментарях.