Сяюча посмішка

Вам відомо, що поєднує всіх зірок Голлівуду? Ні, не слава і не кругленькі банківські рахунки, поєднує їх сліпуча, сяюча білизною, посмішка. Її так і назвали у народі – голлівудська. Як же хочеться стати такими ж і так само сяяти, посміхаючись на всі, як то кажуть 32 зуби.

білосніжна лубка, біле зуби, gollivudskaja ulybka, otbelivanie zubov Не варто ризикувати та користуватися старовинними бабусиними рецептами. Не варто пускатися у всі тяжкі та пускати в хід лимон, оцет та соду. Сучасна бьюті індустрія надає вашій увазі абсолютно безболісні та надзвичайно ефективні способи відбілювання. Щоправда, перш ніж вибрати для себе оптимальний, варто було б, звичайно, відвідати стоматолога та отримати професійну консультацію. Тільки фахівець здатний попередити про побічні ефекти, що виникають, і попередити можливі неприємності. Отже, як отримати голлівудську посмішку? Для цього можна використати:

  • каппи;
  • самоклеючі смужки;
  • відбілюючі зубні пасти чи гелі. білосніжна лубка, біле зуби, gollivudskaja ulybka, otbelivanie zubov

Зупинимося кожному з цих коштів докладніше.

Капи

Пращуром косметичних засобів стали професійні капи для боксерів. І якщо останні виготовляються товстими та міцними, то їх косметичний аналог прозорий і виготовляється зі спеціального пластику, що не викликає алергії. Їх можна придбати в аптеці самостійно, а можна виготовити на замовлення у спеціаліста – ортодонта.

Жінки, які пробували обидва варіанти, говорять про колосальну різницю. Замовлені в ортодонта, вони щільно прилягатимуть до зубів, оскільки створені точнісінько під індивідуальний прикус. П,ридбані в аптеці вони прилягатимуть гірше. Відповідно, відбілювання буде менш якісним. білосніжна лубка, біле зуби, gollivudskaja ulybka, otbelivanie zubov

Мало кому відомо, але косметологічні капи зсередини наповнені спеціальним складом. У ньому міститься пероксид карбаміду або водню. Зверніть увагу, що постійно носити капи не можна. Максимум – це кілька годин, і то в тому випадку, якщо стан емалі відмінний, а зуби не відрізняються чутливістю. Ефект від кап буде помітний через кілька тижнів.

На жаль, метод має суттєві недоліки:

  • емаль може руйнуватись;
  • чутливість зубів та ясен може збільшуватися.

Для того, щоб звести неприємні наслідки до мінімуму, потрібно вибирати засоби з низьким (не більше 3%) вмістом у складі перекису.

Клейкі смужки

Батьківщиною смужок вважається США. Вони високоефективні та зручні у використанні. На закріплення потрібно не більше 30 хвилин. На повний курс відбілювання доведеться витратити від кількох тижнів до місяця.

Діючою речовиною виступають ті самі пероксиди. При попаданні на зуби вони проникають у глибинні зубні тканини та у мінеральній матриці призводять до руйнування органічних пігментів. Дія гелю розщеплює їх на дві складові – вуглекислий газ та воду.

До недоліків цього засобу можна віднести погану фіксацію на зубах і, як наслідок – нерівномірне відбілювання. Ще одним істотним моментом, який потрібно враховувати, це те, що користуватися засобом можна лише на здорових зубах. Не можна застосовувати їх при чутливих яснах чи зубах. білосніжна лубка, біле зуби, gollivudskaja ulybka, otbelivanie zubov

Відбілюючі олівці, пасти та гелі

Олівець відрізняється м'якою дією на зуби – пероксид у ньому міститься у значно меншій концентрації. Наносять засіб на сухі зуби, залишаючи на кілька хвилин підсохнути. Лише за кілька годин після процедури дозволяється почистити зуби. Для досягнення ефекту знадобиться від 7 до 14 процедур. Наносити засіб можна двічі на день – вранці та ввечері.

Гелі працюють на основі перекису водню, окислюючи органіку емалі, перекис освітлює їх. Від агресивної дії зуби рятують додаткові компоненти, що дозволяє використовувати засіб на чутливих зубах. Якщо використовувати склад не акуратно, можна викликати опік слизової оболонок стравоходу та глотки (якщо ковтнути гель).

Зубні пасти треба вибирати уважно, у дешевих можуть утримуватися шкідливі сода та крейда. Крім цього, вони не мають ефекту, що відбілює, а просто очищають зуби від нальоту. Часте застосування може викликати запалення. Професійні склади не шкодять емалі, але використовувати їх понад місяць не рекомендується. Ідеальне поєднання відбілюючої пасти та пасти для чутливих зубів. білосніжна лубка, біле зуби, gollivudskaja ulybka, otbelivanie zubov

Отже, красуні, не забувайте паралельно з корекцією брів та вій, виконувати й відбілювання зубів. Це подарує вам чарівний зовнішній вигляд та голлівудську посмішку. А Ви пробували на собі хоч один із перерахованих вище засобів? Поділіться з нами у коментарях.