Світлодіодні вії

Світлодіодні стрічки вже давно й успішно використовуються в дизайні інтер'єрів. Проте, гуру модної промисловості не бояться сміливих експериментів. Саме завдяки цьому світ і побачив небачену новинку – світлодіодні вії.

Куди «вдягти» світлодіодні вії

Звичайно ж, враховуючи особливу унікальність світлодіодних вій, стає зрозуміло, що така незвичайна і, впевнено можна сказати, екстравагантна прикраса для очей найбільше буде доречною для «носіння» під час урочистих веселих святкових вечірок. Навряд чи вони будуть оригінально виглядати при постійному носінні на роботі, скажімо, офісній співробітниці або медичному працівникові.

Як кріпляться світлодіодні стрічки на очі

Самі по собі накладні світлодіодні вії є двома, окремими одна від одної світлодіодними стрічками. Для кріплення їх до повіки та фіксації використовується клей зі спеціальним складом. На сьогодні світлодіодні вії стають все більш популярними серед завсідників клубних вечірок. Їх дуже люблять люди, яким до душі креативна можливість виділятися з натовпу.

Принцип роботи світлодіодних вій

Принцип роботи світлодіодних вій заснований на з'єднанні світлодіодів, що кріпляться до вій та блоку живлення, який для зручності кріпиться під волоссям на потиличній частині голови. З'єднуються ці елементи практично непомітними сторонньому оку проводками. Невидимий ефект забезпечується особливою силіконовою оболонкою, якими покриті проводки.

Силіконові вії можуть функціонувати в трьох режимах, залежно від вашого настрою вони можуть:

  • переливатися;
  • блимати;
  • іскритися.

Модниць, які вирішили використовувати такі оригінальні вії вперше не повинна лякати їхня вага - вона зовсім ніяк не відрізняється від звичних накладних вій. Водночас дизайн та кольорові рішення світлодіодних аналогів приємно тішать. Серед варіантів «світлодіодного підсвічування для очей», дамам доступні такі кольори вій:

  • жовті та зелені;
  • сині та білі;
  • блакитні та червоні;
  • рожеві.

Не варто думати, що такий оригінальний аксесуар буде незручним. Всі, хто вже пробував його, в один голос стверджують, що світлодіодні вії не заваджають очам. Універсальний розмір дозволяє носити їх усім, без винятку охочим.

Багато хто думає, що аксесуар не надто зручний у використанні. Однак творці запевняють, що прикраса зовсім не заваджає очам і непомітна для самих красунь, що користуються декором. Підсвітка помітна тільки оточуючим людям.

Тож, збираючись у нічний клуб, можете сміливо спробувати новий оригінальний аксесуар. Головне – пам'ятайте, що батарея працює приблизно годину часу, після чого її потрібно буде змінити. А ми, звичайно ж, чекаємо на ваші враження в коментарях.