Сурма - гарні вії

Про застосування сурми як косметичного засобу знає багато хто. Ця східна рецептура допомагає створити неймовірні ефекти у макіяжі. Але про її цілющі властивості, що зміцнюють і брови, і вії, відомо далеко не всім.

resnicy s sur'moj, sur'ma dlja resnicy, resnicy okrashennye sur'mej, chernaja sur'ma, seraja sur'ma Історія сурми у косметології

З давніх-давен і до сьогодні сурмою користуються мешканки з індійського штату Махараштра. Ці красуні й без цього виділяються своєю красою – волосся як воронове крило, ніжно-смаглява шкіра та неймовірно виразні очі. Ще більше красу цих очей підкреслює сурма – підводка натурального походження.

resnicy s sur'moj, sur'ma dlja resnicy, resnicy okrashennye sur'mej, chernaja sur'ma, seraja sur'ma Але, мало хто знає про те, що крім однієї тільки краси сурма, або, як її називали на батьківщині - «кохль» має надзвичайні корисні властивості. З її допомогою можна:

  • захистити та оздоровити очне яблуко;
  • уберегти рогівку від шкідливого ультрафіолету;
  • зміцнити брови та вії та стимулювати їх ріст.

Різновиди сурми

Різні види сурми відрізняються відтінками кольорів та складом. Це допомагає створювати різні стильні образи, створювати напрочуд гарний макіяж і оздоровлюватися. Наприклад, чорна сурма допоможе у створенні розкішного таємничого серпанку навколо очей. Шарм і досконалий погляд подарує марокканська сіра сурма. Сурма, до складу якої входять олії, дозволить чітко виділити нижню та верхню повіку. resnicy s sur'moj, sur'ma dlja resnicy, resnicy okrashennye sur'mej, chernaja sur'ma, seraja sur'ma

Для корекції лінії брів підійде сурма у порошку. Цей засіб чудово підійде для створення чіткої лінії, густоти та товщини. Купуючи порошкову сурму, обов'язково зверніть увагу на те, що вона повинна зберігатися в спеціальній посудині з окремою, призначеною для нанесення макіяжу паличкою. Така обережність допоможе дотримуватись правил гігієни та з легкістю створювати чарівний образ східних очей.

Практична та універсальна сурма однаково ідеально підходить як для створення повсякденного, звичайного, так і для ефектного вечірнього макіяжу для відвідування клубних вечірок. У більшості випадків жінки користуються або чорною лікувально-декоративною сурмою в порошку, або сірою лікувальною порошковою сурмою.

Чорна порошкова сурма

resnicy s sur'moj, sur'ma dlja resnicy, resnicy okrashennye sur'mej, chernaja sur'ma, seraja sur'ma Цей засіб однаково підходить і для вечірнього, і для денного макіяжу. Консистенція дозволяє легко та комфортно наносити засіб на очі, користуючись для цього спеціальною паличкою. Вона ж допоможе значно змінити на краще і контур, і розріз очей, можна формувати спокусливі стрілки.

Що стосується лінії брів, то її можна виділити й зробити набагато виразнішою. Якщо ж використовувати засіб регулярно, вже в найкоротші терміни Ви помітите, якими густими, довгими та пишними стануть Ваші вії.

resnicy s sur'moj, sur'ma dlja resnicy, resnicy okrashennye sur'mej, chernaja sur'ma, seraja sur'ma Сіра порошкова сурма

М'який сірий відтінок цього різновиду сурми надає їй особливий компонент – густа, рослина, що росте на Сході. Цей засіб набагато краще стимулює ріст вій і очищає очне яблуко. В результаті цього з очей як рукою знімаються запальні процеси та почервоніння. Єдине, з чим доведеться змиритися, це легке пощипування, до якого, в принципі, можна звикнути.

Обов'язково спробуйте скористатися нашими порадами, це подарує Вашим віям розкішний вигляд, а фото з результатом обов'язково надсилайте нам у коментарях.