Сучасні методи боротьби з грибком нігтів

На жаль, мікоз – грибкове захворювання стоп та долонь переслідує людство не вже одну сотню років. Які сучасні методики та чи ефективні вони?

gribok nogtej, gribok na nogtjah, lechenie gribka, gribkovo zabolevanie nogtej Протягом усього цього часу існувало чимало способів боротьби з ним, починаючи від дивних і мало дієвих та закінчуючи сучасними інноваційними методиками, які реально здатні допомогти.

Захворювання заведено асоціювати з неякісною гігієною, що супроводжується посиленням пітливості та ослабленням імунітету. Всі ці фактори, а тим більше їх поєднання створюють практично райські умови для виникнення грибкових захворювань. gribok nogtej, gribok na nogtjah, lechenie gribka, gribkovo zabolevanie nogtej

Не завжди виходить швидко та ефективно позбутися грибка раз і назавжди. Повторне ураження можливе навіть у тому випадку, якщо на шкірі залишиться хоч найдрібніша частинка збудника. Тому в лікуванні потрібно використовувати ефективні методики, які допоможуть позбавитися грибка один раз і на все життя.

Що пропонує сучасна медицина

Вже на першій консультації лікар-подолог повинен оглянути ділянки, уражені грибком та виконати детальну та ретельну діагностику, за допомогою якої після огляду ділянки захворювання лікар може оцінити ступінь тяжкості ураження та визначити загальний стан тканин. gribok nogtej, gribok na nogtjah, lechenie gribka, gribkovo zabolevanie nogtej

За допомогою лабораторної діагностики фахівець зможе визначити різновид мікроорганізму і відповідно вибрати одну з методик, яка допоможе впоратися з певною проблемою максимально ефективно. Для аналізів подолог повинен взяти зіскріб з нігтя. Проаналізувавши його, фахівець зможе визначити наявність/відсутність у матеріалі ознак одного із видів грибка.

Зараз найкраще на практиці себе показала лазерна методика впливу. Лазерні промені мають бактерицидні властивості та максимально якісно виконують дезінфекцію площі ураження. Відповідно, вони здатні практично до мінімуму звести ризик появи рецидивів. Промені можуть проникати в глибинні шари шкіри й вже там руйнувати міцелій, який і служить точкою росту для розмноження грибка.

Але лазерну дію в жодному разі не можна вважати панацеєю від грибкових поразок. Замість того щоб розв'язати проблему, лазер може навпаки, сильно посилити її. Вся річ у тому, що деякі види грибка замість того, щоб загинути від лазерного впливу, навпаки ростуть ще інтенсивніше. gribok nogtej, gribok na nogtjah, lechenie gribka, gribkovo zabolevanie nogtej

Додаткові переваги

Лазерне лікування грибкових захворювань належить до методик, які абсолютно безпечні для здоров'я, воно відмінно впливає на регенерацію шкіри, відновлює процеси, стабілізує мікроциркуляцію кровообігу, дезінфікує глибинні шари шкіри. Процедура відрізняється високою ефективністю проти інших методик. Динаміка процедури також позитивна. gribok nogtej, gribok na nogtjah, lechenie gribka, gribkovo zabolevanie nogtej При цьому примітно, що лазерні промені, крім поверхневих проявів грибкового ураження, здатні знищувати й всі його внутрішні прояви. Крім загального сприятливого впливу організм лазерна терапія має й інші позитивні властивості. Йдеться насамперед про:

  •       безпеку;
  •       комбінування з іншими методиками;
  •       відсутність больових відчуттів;
  •        відсутність протипоказів;
  •       широкий спектр дії.

Що стосується кількості сеансів, необхідних для повного лікування грибка безпосередньо залежить від ступеня його активності та індивідуальних особливостях організму.