Сучасна епіляція
Зупинка зростання небажаної рослинності на тілі є безпосереднім завданням кожної жінки. Винятком можна вважати лише тих, хто воліє повернення до тенденцій натуральності. Ми пропонуємо Вам підібрати найбільш підходящий для себе спосіб видалення зайвого волосся.
Отже, для того, щоб ріст волосся зупинився або, принаймні, уповільнився, необхідно здійснювати певний руйнівний вплив безпосередньо на волосяну цибулину. Він може бути:
- фізичним – електроструми, світлові та лазерні промені;
- хімічним - використовуються агресивні для фолікул фактори та ферменти.
До речі, деякі технології епіляції передбачають поєднання дії обох варіантів. На сьогодні найбільш дієвими та, відповідно, популярними є такі види епіляції:
- ензимна;
- електрична;
- фото-;
- лазерна.
Розглянемо очевидні переваги та недоліки кожної з них:
Ензимна
Виконується поєднанням хімічного та фізичного впливу. Спочатку на шкіру наноситься заздалегідь підготовлений фермент, а потім обрану ділянку обробляють інфрачервоним випромінюванням. І, на закінчення, як дивно б це не звучало – воскова епіляція. Щоправда, завдяки тому, що волоски ослаблені, а фолікули практично зруйновані – видалення восковими смужками відбувається безболісно. Саме цим насамперед і підкуповує жінок ензимний варіант процедури. Повністю позбутися зайвого волосся вдасться після 4-7-ми сеансів. Єдиним, однак, досить вагомим недоліком є високий ризик виникнення алергічних реакцій.
Електрострум
На відміну від попередніх, цей спосіб не викликає алергічних реакцій і підходить абсолютно всім, незалежно від віку, статі та кольору шкіри. Дія цього інвазивного методу полягає у проникненні електроструму прямо у волосяну фолікулу. Цибулина повністю руйнується і відповідно волосся випадає. Щоправда, відзначається значна "болючість" процедури. Це обумовлено тим, що струм до фолікули доставляється спеціальними електродами й, попри те, що вони є надзвичайно тонкими, проникнення одноразових голок у шкіру не може залишитися непоміченим. Недоліком цього метода багато хто вважає ризик інфікування. Але якщо розсудити правильно – він зводиться до мінімуму завдяки використанню одноразових інструментів.
Фотометод
Ультрафіолетова складова звичайного сонячного променя, втілена у спеціальному апараті, чудово справляється з видаленням небажаної рослинності на тілі. Методом воліють користуватися жінки, у яких на світлій від природи шкірі росте темне волосся. Пояснюється це тим, що світла шкіра практично не притягує тепло, а темний пігмент волосяної цибулини навпаки нагрівається швидше і при перегріві інактивується.
Такі властивості організму дозволяють позбутися зайвого волосся і не обпалити при цьому шкіру. Для того, щоб забезпечити комфорт під час процедури майстри використовують спеціальні охолоджувальні прилади. Попри те, що візуальний ефект процедури помітний після першого сеансу, для повного видалення волосся їх знадобиться близько п'яти.
Лазер
Цей метод передбачає вплив на волосяну цибулину лазерного світлового пучка, розрізняють кілька його різновидів:
- неодимовий;
- олександритовий;
- діодний;
- рубіновий.
Вони відрізняються між собою діапазоном впливу, який визначається майстром в індивідуальному порядку, оскільки безпосередньо залежить від фототипу шкіри. Для досягнення максимального результату знадобиться від 7 до 9 сеансів.
Насамкінець можна сказати, що незалежно від того, чи вибираєте Ви метод епіляції самостійно, чи керуєтеся рекомендаціями фахівців, вибирайте для проведення лише солідну клініку з гарною репутацією. І, не забудьте розповісти нам про свої враження.