Стробінг у домашніх умовах

Спеціальна техніка нанесення макіяжу – стробінг відома далеко не всім. Ми розповімо, як його правильно виконувати і які засоби, пристрої та інструменти знадобляться для цього.

strobing, tehnika vypolnenija strobinga, strobing на практиці, strobing doma, makijazh se strobingom Також докладно розглянемо й основні принципи та особливості стробінгу, які безпосередньо залежать від шкіри обличчя. Найголовнішими та незамінними для виконання такого макіяжу засобами є хайлайтери, що використовуються для контурингу.

Якщо виконати макіяж правильно, обличчя стане сяючим і при цьому не втратить природного вигляду. Спочатку ця техніка використовувалася візажистами професійних моделей для того, щоб надати шкірі обличчя вигляду здорової доглянутості. Останнім часом ця техніка все частіше застосовується у повсякденному житті простих, далеких від світу моди жінок.

strobing, tehnika vypolnenija strobinga, strobing на практиці, strobing doma, makijazh se strobingom Особливості макіяжу в техніці стробінг

За великим рахунком, стробінг це якась варіація скульптерування овалу обличчя. Помічниками тут є косметичні засоби. Головною відмінністю стробінгу від контурингу є підкреслення природних рис, що виділяються на обличчі. Для цього використовується висвітлення певних ділянок та нанесення на них відблисків. Нагадаю, що у контурингу, навпаки, використовувалася техніка, за допомогою якої тіні поглиблювалися.

Історія

Як я вже говорила, стробінг зійшов до нас прямо з модних подіумів і спочатку виглядав на звичайних жінках, які поспішають на роботу дещо помітно і незграбно. Тому, відомі гуру мейк-апу внесли до нього деякі зміни та пристосували для використання «у світі». Це подарувало жінкам можливість незалежно від того, що відбувається, виглядати відпочилими, здоровими й, звичайно ж, красивими. strobing, tehnika vypolnenija strobinga, strobing на практиці, strobing doma, makijazh se strobingom

Сучасний стробінг

Сучасний стробінг це унікальний спосіб підкреслити найкращі деталі у природному макіяжі та подарувати йому сяйво здорової шкіри. Риси обличчя при цьому набувають виразності, овал обличчя - чіткі та не розмиті форми.

При цьому на відміну від скульптуровання та контурингу до його завдань не входить зміна форми обличчя. Стробінг повинен тільки розставити всі необхідні акценти та подарувати об'єм і виразність деяким ділянкам. Крім цього, за допомогою стробінгу досягається легкий ліфтинговий ефект. Такий макіяж допоможе гармонізувати риси обличчя та підняти не надто високі вилиці. strobing, tehnika vypolnenija strobinga, strobing на практиці, strobing doma, makijazh se strobingom

Найбільше стробінг люблять використовувати як макіяж для вечірки або фотосесії. Для повсякденного макіяжу його все ж таки використовувати не варто – він створює надто яскраві відблиски, які на сонці виглядають не дуже гарно. 

Особливості використання

Косметологи не рекомендують застосовувати техніку стробінгу власницям жирної шкіри. На ній відблиски лише візуально посилять жирність. Якщо ж, як кажуть у нас «не можна, але якщо дуже хочеться, то можна», то попередньо не забудьте добре затонувати обличчя. Тоді в процесі носіння макіяжу жирний блиск не виявлятиметься так сильно. strobing, tehnika vypolnenija strobinga, strobing на практиці, strobing doma, makijazh se strobingom

Ці ж поради підійдуть володаркам проблемної шкіри. В цьому випадку спробуйте максимально вирівняти тон обличчя, замаскувавши при цьому консилером всі недоліки. Зверху можна пройти тональним кремом із щільною текстурою.

Тепер Вам відомі секрети макіяжу, які вже давно і цілком успішно застосовують на собі зірки Голлівуду. Професійних навичок для цього може і не бути, головне підібрати хороший якісний хайлайтер.