Стрілки для брів

Незвичайний макіяж - стрілки на бровах, швидко завойовує популярність. Він міцно витіснив трендові брови – пір'я і не залишився поза увагою. Кольорові стрілки яскраві смуги та обведення гострого закінчення брови – з цими яскравими акцентами ваш образ однозначно буде екстраординарним.

Як з'явилися стрілки для брів

Вважається, що такий незвичайний прийом у візажі завдячує своїй появі візажисту зі США Олексі Лінк. Її стрілки відразу ж стали мега популярними та спричинили появу багатьох варіацій на цю тему. До речі, для створення стильних та яскравих стрілок використовуються не лише звичні олівці та підводка, але й такий екзотичний для стрілок засіб як губна помада. Для стрілок беруть рідку помаду, яка після повного висихання триматиметься на шкірі весь день.

Але найкраще використовувати для створення красивих стрілок на бровах рідкі лайнери. Так макіяж буде чіткішим і більш графічним. Оригінально виглядають стрілки на бровах у поєднанні з легким смок – ефектом. Розтушовку потрібно виконувати по зовнішній та внутрішній стороні, при цьому самі стрілки повинні зберігати чіткість форм.

Малювання стрілок на бровах

Всі жінки, які обрали стрілки на бровах або віях неодмінною частиною свого образу, зіштовхуються з однією і тією ж проблемою - на створення стильного оригінального образу необхідно щодня витрачати певну кількість часу. До того ж протягом дня стрілки на бровах постійно потрібно:

  • контролювати;
  • промальовувати додатково;
  • додавати колір.

У середньому лише ранкова процедура займає приблизно пів години часу. Це ще плюс час, витрачений на корекцію макіяжу протягом дня. Можливо, краще вибрати для себе варіант татуажу і цим на тривалий час позбавити себе від щоденної необхідності нанесення стрілок на брови та вії.

Щоправда, варто відзначити, що такий спосіб промальовування стрілок має і свої недоліки. Так, зробивши тату, ви не зможете запросто змити його, якщо форма стрілок на бровах на наступний день раптом перестане вам подобається.

Так що, милі жінки, гарненько подумайте над тим, як саме вам краще наносити стрілки на брови й, звичайно ж, надсилайте нам у коментарі свої фотографії.