Стрілки а-ля 60-ті – повернення тренда

Повернення ретро макіяжу було цілком передбачуваним, і сьогодні я хочу розповісти вам, як намалювати стрілки у стилі 60-х.

Які стрілки в моді

Сьогодні в моду знову повернулися подвійні стрілки, асиметрія та ідеально рівна класика. І, крім цього – пучки накладних вій. Експериментуйте і ви неодмінно досягнете успіху.

Повторюємо макіяж 60-х

Якщо малювання стрілок не є вашою сильною стороною, зупиніться на найпростішому варіанті. Насиченим гелевим лайнером намалюйте кілька невеликих штрихів у куточках очей (зовнішніх). Не забувайте і про брови з помадою – макіяж повинен гармонійно поєднуватись.

Також новачкам стане в пригоді й наступна рекомендація. Тим самим гелевим лайнером намалюйте три точки:

  • зовнішній куточок ока;
  • посередині повіки;
  • у точці закінчення стрілки.

З'єднайте лайнером три ці точки й вуаля, стрілки в стилі ретро готові.

Поєднання та лайфхаки

Одночасне поєднання кількох засобів дозволяє досягти надзвичайно красивих ефектів. Якщо вам подобаються яскраві стрілки – користуйтеся стійкими олівцями, конкритами, лайнерами або маркерами. Слизову оболонку очей можна підправити кайалом. Для промальовування голлівудських стрілок продублюйте лінію верхнього краю вій за допомогою олівця. Це надасть очам виразності та візуально збільшить їх.

Попри те, що чорні олівці завжди вважалися класичними, цей колір сам по собі дуже непростий. До нього знадобиться добре підібраний тон та база. Обов'язкове використання консилера. Матові тіні та база на повіках зроблять макіяж рівнішим, а лайнер ковзатиме легше.

Для макіяжу у стилі 60-х не можна заощаджувати туш. Краще використати об'ємну. Наносити її слід і на верхні, і нижні вії. Можна доповнити образ пучками накладних вій. У такому разі слизову оболонку потрібно також підвести.

Звичайно ж, повернення у 60-ті вітається, але, в наш час існують і відмінності. Замість напудреної та матової шкіри, як було раніше, можна поєднувати ретро стрілки чорного кольору з переливами й навіть голографічними тінями. Шкіра при цьому може відрізнятися «вологим сяйвом».

Спробуйте ретро макіяж і обов'язково залишайте фотографії у коментарях.