Стретчінг

Стретчинг вій та брів ідеально підходить для формування жіночного сексуального образу. Ця процедура стрімко набирає популярності та вже почала відбирати пальму першості у звичного ламінування.

streching, виполювання strechinga, інноваційний streching, streching brovej, streching resnic

Стретчінг повністю відповідає всім критеріям сучасної краси, якими б вони не були високими. Тим більше що саме область очей завжди мала особливе значення у створенні жіночого образу. На щастя, інноваційні технології розвиваються швидко, і косметичні салони пропонують відвідувачкам нові й нові ідеї.

Що являє собою стретчинг

Багато в чому нагадуючи ламінування або колаген, що стали цілком звичними, стретчинг, в якому використовуються склади досить ексклюзивні, враховує новітні концепції та діє дещо по-іншому.

streching, виполювання strechinga, інноваційний streching, streching brovej, streching resnic

У принциповій основі процедури закладено все те саме ламінування. Але, у стретчингу переважно використовуються виключно натуральні компоненти. Їхній відсоток досягає позначки 40. Це при тому, що у колагенуванні їх не більше п'яти.

Терміни носіння вій зі стретчингом близько 3-х місяців. Погодьтеся, ефект стійкий і вії, які не втрачають своєї привабливості, так довго сподобаються багатьом. І це при тому, що на виконання самої процедури у досвідченого майстра піде не більше ніж година.

streching, виполювання strechinga, інноваційний streching, streching brovej, streching resnic

Звичайно, термін носіння залежить і від індивідуальних особливостей організму. Якщо фаза зростання рідних волосків проходить швидко та оновлюються вони, відповідно, дуже швидко, то ефект стретчингу може зберігатися лише до 2-х місяців. Але, знов-таки, це досить значний термін. І це при тому, що на відміну від нарощених вій, ефект від стретчингу збережеться навіть у тому випадку, якщо Ви спатимете обличчям у подушку і тертимете очі руками. streching, виполювання strechinga, інноваційний streching, streching brovej, streching resnic

Так що, милі дами, обов'язково спробуйте на собі нову процедуру і подаруйте своїм бровам та віям шикарний вигляд. При цьому не забувайте про те, що після процедури Вам не доведеться щодня витрачати годину на фарбування та укладення брів та вій.

Що стосується тих із Вас, хто і сам працює в косметичному салоні – радимо не гаяти час. Навчіться інноваційної технології та Ваші клієнтки оцінюватимуть Вашу роботу по заслугах. А що ви самі думаєте про це? Очікуємо на відповіді у коментарях.