Стрази на віях

Збираєтеся на пляжну вечірку - здивуйте всіх свої новим сяючим чином. А допоможуть його створити досконально стрази, закріплені на накладних віях – ефект просто неймовірно красивий, святковий та літній. Як і ефект нарощування вій зі стразами.

strazy на resnicah, resnicy so strazami, prazdnichne resnicy

Накладні вії у наш час стали звичним жіночим аксесуаром. Вони допомагають зробити погляд більш виразним і сексуальним. Але, якщо цього недостатньо і вам потрібно щоб очі просто сяяли в прямому розумінні цього слова - зверніть увагу на не зовсім вже новий, проте актуальний тренд - вії зі стразами.

Відмінності вій зі стразами

Звичайно, для святкового макіяжу може бути досить звичайних густих і пишних накладних вій. Однак, якщо цього здасться мало - сміливо додавайте до них стрази й виблискуйте. Так у вас з'явиться можливість створити стильний образ у правилах бурлеску.

Які стрази підходять для накладних вій

Вибір маленьких блискучих камінчиків на сучасному косметичному ринку, звичайно, великий. Але для наклеювання на вії найкраще використовувати акрилові чи скляні матеріали. Найкраще – камінці, у яких до основи прикріплена матова плівка. strazy на resnicah, resnicy so strazami, prazdnichne resnicy

Вибирати краще дрібніші камінці, вони не будуть створювати відчуття тяжкості на очах і не будуть виглядати занадто зухвало. Великі стрази видно відразу і вони зупиняють погляд. Щодо дрібних, то їх помітити відразу на віях складно. На відміну від одразу помітного таємничого блиску, котрий вони створюють.

Окрему увагу потрібно приділити вибору кольорової гами стразів. Бажано, щоб каміння гармоніювало з кольором ваших очей. Наприклад, володаркам пекучих карих очей ми порадили б підбирати стрази з бронзового або золотистого кольорового спектра.

strazy на resnicah, resnicy so strazami, prazdnichne resnicy

Але це у випадку, якщо ви є прихильницею природності. Якщо ж вам потрібно створити яскравіший, гламурніший образ вибирайте кристалики яскравих кольорів – блакитні, рожеві, зелені або червоні. Найсміливіші жінки можуть звернути увагу і на неонові відтінки.

Як закріплювати камінці

Звичайно ж, найпростіше полегшити собі завдання і купити готові накладні вії зі стразами. Але, якщо ви хочете поекспериментувати, спробуйте створити свій образ самі. Для цього підготуйте:

  • косметичний клей;
  • пінцет;
  • апельсинові палички або зубочистки.

strazy на resnicah, resnicy so strazami, prazdnichne resnicy

І, звичайно, самі стрази. Клей наноситься на камінчик, який своєю чергою прикладається пінцетом, на потрібне місце до вії. Притримайте його кілька секунд зубочисткою, поки він схопиться з основою. Достатньо кількох секунд. Після того як всі стрази наклеєні, потримайте очі закритими. Дві-три хвилини буде достатньо для того, щоб камінці закріпилися. Після свята не забудьте правильно зняти вії.

Спробуйте створювати власні шедеври накладних вій зі стразами, а ми з нетерпінням чекаємо в коментарях ваші фотографії.