Стоун терапія

Про тайський масаж чули всі, а чи всім відомо, що таке стоун терапія, кому вона корисна, а кому протипоказана? Я відкрию вам всі секрети цього загадкового східного методу релаксації.

stounterapija, massazh gorjachimi kamnjami, gorjachij massazh, massazh teplymi kamnjami Призначення

Схід подарував нам не один дивовижний спосіб підтримки краси та релаксації. Серед них і дивовижний метод масажу, головними інструментами якого є гаряче каміння.

Такий варіант використовується для опрацювання великих м'язів спини, області шиї та попереку, ніг. В основі процедури з цими ділянками тіла є тепло. У цьому плані процедура схожа на прогрівання теплими трав'яними мішечками. Тільки в цьому випадку замість мішечків застосовуються камені базальтової породи, підігріті до певної температури. stounterapija, massazh gorjachimi kamnjami, gorjachij massazh, massazh teplymi kamnjami

У середньому сеанс масажу теплим камінням займає від однієї до двох годин. У деяких випадках каміння можуть тримати трохи довше. У поєднанні з впливом на тіло тепла від каміння майстер повинен глибоко прогрівати м'язи. Іноді йому для відновлення сил потрібен деякий відпочинок. У цей час фахівець залучає додаткові засоби – бальзами, мішечки з травами та інші додаткові пристрої.

Особливості процедури

Шовкова терапія – саме так ще називають цей вид масажу, що вже встиг стати надзвичайно популярним серед мільйонів представниць жіночої статі по всьому світу, а на батьківщині – Сході, стоун масаж вважається найкращим для відновлення:

  • нервової системи;
  • репродуктивної системи. stounterapija, massazh gorjachimi kamnjami, gorjachij massazh, massazh teplymi kamnjami

Додатковими перевагами його можна назвати:

  • відсутність сильної механічної дії;
  • щільний точковий вплив, що виключає травмування шкірних покривів;
  • можливість жінкам виконувати процедуру навіть під час менструації.

Враховуючи індивідуальні особливості організму, майстер масажу забезпечує делікатний, м'який вплив на організм. До того ж на думку фахівців з енерготерапії – масаж базальтовим камінням здатний допомогти й при нервовому виснаженні, і при остеохондрозі. Але це не означає, що процедура зовсім не має протипоказань. stounterapija, massazh gorjachimi kamnjami, gorjachij massazh, massazh teplymi kamnjami

Що під забороною?

Вплив на шкіру теплим камінням категорично заборонено за наявності шкірних захворювань. Це пов'язано з тим, що вплив каменів здатний спровокувати не лише загострення, а й розвиток вогнищ запалень. У жодному разі не можна виконувати процедуру при:

  • вугровій висипці - акне ;
  • псоріазі – у виняткових випадках стоун масаж допустимий після консультації з лікарем;
  • дерматитах;
  • діатезі.

Також краще почекати робити масаж теплим камінням, якщо на тілі є відкриті рани. Особливо якщо йдеться про мокрі або гнійні ураження. Такі протипоказання обумовлені тим, що термічна дія в такому випадку здатна завдати сильної шкоди й без того пошкодженій шкірі.

Не рекомендується пробувати процедуру вагітним жінкам і молодим матерям, що годують дітей. У цей час організм і так зазнає певних трансформацій у функціонуванні кровоносної системи, а термічний вплив може внести дисбаланс.

Оскільки в такий відповідальний період найголовнішим вважається забезпечення максимальної безпеки організму матері та дитини, краще не ризикувати та відкласти сеанси стоунмасажу на більш сприятливий період часу та не створювати додаткове навантаження на організм. stounterapija, massazh gorjachimi kamnjami, gorjachij massazh, massazh teplymi kamnjami

Також фахівці не рекомендують виконувати такий вид масажу (втім, це стосується й інших видів точкового впливу) та загострення таких хронічних захворювань, як:

  • Діабет;
  • Віруси;
  • Бронхіальна астма;
  • Тромбози;
  • Остеопороз.

Не варто робити його при лікуванні онкології і після перенесених у минулому хірургічних втручань.

Якщо Ви врахуєте всі протипоказання та рекомендації, то стоун терапія принесе лише задоволення. Бажаю Вам, повною мірою насолодитись процедурою, а враженнями поділиться з нами у коментарях.