Стартовий набір майстра манікюру
З чого розпочати роботу майстром манікюру? Які інструменти слід придбати насамперед? Сьогодні ви про це дізнаєтеся, адже наша тема - стартовий набір майстра манікюру-початківця .
Найперше і важливе в роботі нейл майстра - це, звичайно ж, дезінфекція. Тому перед початком роботи слід запастися такими матеріалами як:
- Очищувальний спрей для рук
- Дезинфікуючий спрей для обробки всіх поверхонь до яких торкаємося ми, або наші клієнти.
- Захисні рукавички.
- Маски. Вони можуть бути продані набором, так і поштучно для багаторазового використання.
- Засіб для дезінфекції інструментів. Не у всіх майстрів-початківців є можливість відразу придбати сухожар, проте інструменти повинні бути в обов'язковому порядку продезінфіковані після кожного клієнта. А як продезінфікувати інструменти для манікюру в домашніх умовах, я розповідала в одній із попередніх статей.
Далі йдуть допоміжні рідини:
- Клінсер, він же знежирювач. Для зняття липкого дисперсивного шару після гель-лаку, гелю, або іншого матеріалу, з яким ви працюватимете. А також для того, щоб усунути зайву вологу з нігтьової пластини перед нанесенням покриття.
- Рідина для зняття лаку.
- Кровоспинний засіб, наприклад Капрамін. Це дуже важливий засіб, особливо для роботи майстрів-початківців, тому що якщо виникнуть які-небудь порізи або рази, у вас завжди є можливість зупинити кров.
- Ремувер. Це засіб для розм'якшення кутикули, який може стати в пригоді при обрізному, або комбінованому манікюрі.
- Прищіпки для нігтів. Це допоможе вам спростити процедуру розчинення гель-лаку без використання фольги. Якщо ви майстер-початківець і ще не володієте апаратом, то такі кліпси вам на допомогу.
- Безворсові серветки. Використовуються при знежиренні нігтьової пластини та при знятті дисперсійного шару.
Які інструменти для манікюру потрібні майстру-початківцю?
- Пушер, він же лопатка. Інструмент для того, щоб посунути кутикулу та зачистити птеригій.
- Манікюрні ножиці.
- Надшкірниці (кусачки).
Тут усе залежить від цього, яким інструментом звик працювати сам майстер. Хтось звик працювати кусачками, а комусь зручніші манікюрні ножиці. Найчастіше багато майстрів у роботі використовують і те, й інше.
Поки що ми говоримо про один комплект, оскільки йдеться про майстра-початківця, у якого мало клієнтів. Однак у випадку з працюючим майстром, одного комплекту буде недостатньо, оскільки знадобиться час на обробку інструментів. Тобто якщо ви майстер-початківець, і у вас всього один комплект інструментів, ви повинні залишати часовий проміжок між клієнтами, щоб вистачило часу на стерилізацію. А це щонайменше 1,5 – 2 години.
- Щіточка для пилу.
- Одноразові пилки та бафи. Найчастіше у майстра-початківця дуже невеликий стартовий капітал, тому можна купувати зовсім трохи, а потім вже докуповувати якісніші інструменти в процесі розвитку. Набори одноразових пилок і бафів виручать майстра-початківця, до того ж зручно що їх не потрібно дезінфікувати, а можна просто викинути після використання.
- Пензлик. Для майстра-початківця буде достатньо одного тонкого пензля, для підведення гель-лаку під кутикулу, для промальовування френча, для якихось елементарних тонких ліній
- Засоби для зміцнення нігтів. Якщо у клієнта тріщини, відколи, зламаний ніготь, то можна придбати шовкову стрічку та акрилову пудру (і використовувати залежно від того, чим ви краще володієте).
- База та топ. Початківцю я раджу звернути увагу на каучукову базу, для того, щоб можна було і робити вирівнювання, і наносити в тонкий шар. Топ слід брати середньої густоти.
- Гель-лаки для нігтів. Звичайно ж, для початку слід придбати найходовіші кольори: чорний, білий, класичний червоний, рожево-персиковий, рожево-ліловий (він особливо популярний у тих, у кого дрес-код на роботі), а також сезонні відтінки, залежно від того, в яку пору року ви вирішили розпочати роботу. Влітку це яскравіші, насичені кольори, а от у холодну пору року популярні темніші, глибокі відтінки.
- Олія для кутикули.
- Типси. Для того, щоб ви змогли нанести палітру всіх гель-лаків, які у вас є, і вам не доводилося відкривати пляшечку, щоб показати доступні кольори.
- Лампа для просушування. Це, мабуть, найважливіша деталь, без якої манікюр із гель-лаком не вийде. Чим відрізняються UV та LED лампи я вже розповідала трохи раніше, раджу і вам почитати! :)
- Витяжка та апарат для манікюру. Це обладнання необхідне для тих майстрів, які вміють працювати апаратом, і звичайно ж без витяжки це робити дуже складно, тому що весь пил летить вам у дихальні шляхи, всі поверхні також будуть в пилу, а також він потрапить на ваше обличчя та ваш одяг. Тому фрезер та витяжка – це дві взаємопов'язані речі.
- Сухожарова шафа. Залежно від вашого фінансового стану ви також можете придбати цю незамінну річ для роботи будь-якого майстра, яка відповідає за якісну стерилізацію манікюрних інструментів.
Бути майстром манікюру - це досить відповідальна робота, до якої треба підходити "у всеозброєнні". Сподіваюся, моя сьогоднішня стаття вам у цьому допоможе. Будьте здорові та красиві! :)